Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Στο άκουσμα και μόνο του ονόματος της τηλεφώνησα στο GES για να κλείσω 1 ωρίτσα με την πορνοσταρ που για πάρτη της έχω παίξει πολλές μαλακίες. Η αξιοπιστία του συγκεκριμένου πρακτορείου είναι για εμένα μηδενική και το οτι θα αγόραζα από αυτούς δεν μου φαινόταν καλή ιδέα, αλλά η κάβλα και η σκέψη οτι θα γευτώ τη Monique Covet με έκανε να τα ξεχάσω όλα. Αφού μου πρήξανε τα ούμπαλα να περιμένω πάνω από μισή ώρα απάντηση στο sms κατάφερα τελικά να κανονίσω συνάντηση και τσουπ στο ξενοδοχείο. Τούμπανιασμένες βυζάρες έτοιμες να εκραγούν που στις τσόντες φαίνονται μια χαρά αλλά από κοντά έδειχνε σαν να την φουσκώσαν με τρόμπα. Το πρόσωπο σκυλέ όπως το ήξερα και σοβατισμένο αρκετά για να κρύβει τα 30-35 χρόνια της ηλικίας της. Με λίγα λόγια μια επαγγελματίας πορνοσταρ με εκατοντάδες ταινίες στο ενεργητικό της, οτι ακριβώς περίμενα. Και τώρα σεξ. Έτσι νόμισα γιατί όταν μπήκαμε στον αγώνα, ο μόνος που αγωνιζόταν ήμουν εγώ. Αυτή ξάπλωσε φαρδιά πλατιά, άνοιξε τα πόδια κι αν δεν ήμουν σίγουρος πως ανέπνεε θα την πρότεινα σε νεκρόφιλους. Συμμετοχή μηδέν και συμπεριφορά σαν να λέει τελείωνε αγοράκι μου περιμένουν κι άλλοι στη σειρά. Τι να το κάνω εγώ το κορμί της πορνοσταρ, τι να τα κάνω τέτοια βυζόμπαλα, τι να τις κάνω τις παραγεμισμένες με σιλικόνη χειλάρες κοπέλα μου, αν στο κρεβάτι είσαι αναίσθητη. Όταν της ζήτησα να γυρίσει στα 4 για να τη γαμήσω πισωκολλήτα αντε να χύσουμε να φύγουμε, με κοίταξε με απορία κι έκανε ένα μορφασμό σαν να της ζήτησα να τρέξει τον μαραθώνιο.

Δεν ξέρω τι μετάλλαξη έχει υποστεί η Monique Covet και πως εξηγείται ενώ στις ταινίες είναι αγρίμι, στην πραγματικότητα να είναι ψοφίμι. Διαπίστωσα με τον δύσκολο τρόπο πως οι πορνοσταρ είναι παλτά στα ct και πεταμένα λεφτά. Ακόμα κλαίω τα 250 που θα μπορούσα να δώσω αλλού. Όσο για το GES συνεχίζει να είναι στη μαύρη λίστα μου μόνο που τώρα νιώθω πιο οργισμένος επειδή την ξαναπάτησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 28, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού