Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τα πράγματα έχουν γίνει επικίνδυνα: Κυκλοφορεί στο κέντρο της Αθήνας μούναρος που σταματά τη κυκλοφορία, προκαλεί ατυχήματα, καρδιακές συγκοπές κλπ κλπ ...



Κανονικά θα έπρεπε να πω "μαζέψτε τα - αρκετά - φράγκα που ζητάει και βουρ όλοι" και να σταματήσω εδώ ... ας πάρουμε όμως τα πράγματα από την αρχή μια και η Vanessa το αξίζει.



Το avantgarde είναι σχετικά φρέσκο πρακτορείο με χαλαρές σχέσεις με ladies & models, όμως δεν είναι κλώνος. Όποιοι έχουν εμπειρια με αυτά τα δύο θα καταλάβουν και το μπάχαλο που γίνεται μερικές φορές - εγώ πχ πραλίγο να μη πάω, μόνο η κάβλα να συναντήσω τη βανέσσα με κράτησε από το να τους διολοστείλω και να τελειώνει η υπόθεση. Τελικά όλα καλά, και νάσου ο Tipos στην είσοδο του ξενοδοχείου με 10 λεπτά καθυστέρηση, όπου πέφτει πάνω στον προηγούμενο!! "τι έγινε ρε συναγωνιστή?", "γεια σου ρε Tipos" μου κάνει, "το κορίτσι κάνει ντους, κάτσε λίγο", όπου βέβαια πέφτει η πρώτη -σχεδόν real time- κριτική, η οποία επιβεβαιώνει το γιατί έχουν πάθει πλάκα Γαλλάκια και Ιταλάκια...



Μετά από άλλα 10 λεπτά, χτυπάω τη πόρτα, η οποία ανοίγει και παραλίγο να πέσω ξερός: πανύψηλη (180-185 με τακούνια), κορμί λαμπάδα, πόδια περίπου 1χλμ (το καθένα), λεπτά χεράκια και πλάτες και ένα πρόσωπο αγγελικό. "Hι I am Vanessa" μου λέει, "eeeerrrrr hi" λέω και μπαίνω..



Μετά τα καθιερωμένα και αφού καταβρόχθησε μια ολόκληρη πιατέλα με θαλασσινά μου προτείνει ντουσάκι. Πάμε μαζί της λέω, οπότε κατεβαίνει από τα τακούνια, δίνει και μια στο μαύρο μινάκι και "αποκάλυωψη τώρα"!. "Τι ντουσάκι και μαλακίες" σκέφτομαι και το πρώτο πέφτει επιτόπου στα όρθια από πίσω και να κοιταζόμαστε μέσα από το καθρέφτη... από τα πηδήματα που θα θυμάμαι μια και η εικόνα έχει μείνει...



Ο δεύτερος γύρος δεν άργησε, αυτή τη φορά με τέλειωσε με το στόμα όπου θέλει λίγο καθοδήγηση (και να της τραβήξεις τα χεράκια). Εκτός από τα "mama mia" μάλλον πρέπει να εχει στο ρεπερτόριο και το "I am full" όπου συνεχίζει να μιλάει με τα χύσια να ψιλοτρέχουν και να τα μαζεύει ....



Το καλύτερο βέβαια είναι το κολαράκι. Έχοντας και μια ηλικία στο τρίτο αργώ να τελειώσω, οπότε το φχαριστήθηκα κάνα μισάωρο (2-3 φορές βάλαμε κιάλλο τζελ). Τέλειο σε σχήμα σφιχτό και καλοδουλεμένο. "You greek guys like anal eh?", "Of ourse, this is why they call it the greekway baby" της λέω ... και έμεινε να με κοιτάζει. "Κάτσε να δεις πως θα είναι το κολαράκι σου το Σάββατο" σκέφτομαι από μέσα μου ... αλλά δεν της το είπα Χαμόγελο





To make a long story short: Τα πρώτα 10άρια που βάζω σε εμφάνιση εδώ και 2 χρόνια (ξέρετε υποθέτω ποια ήταν η τελευταία φορά που είχα βάλει πάλι 10αρια). Οι υπηρεσιες είναι πλήρεις και προσφέρονται "in style & gusto" όμως είναι ένα κλικ πιο κάτω από τις top performers. Το σωστό θα ήταν 8.5 για services, όμως αφού δεν υπάρχει θα βάλω 8. Το 9 μάλλον δεν το πιάνει.



Στο φινάλε φινάλε ομως: Ποιος γαμεί τις βαθμολογίες? Το μόνο που χρειάζεσαι είναι να δεις τη Vanessa γυμνή σε ναζιάρικη πόζα στο κρεββάτι σου και αυτό φτάνει!!!



ΥΓ. BABY, it was ALL my pleasure φίλε Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 07, 2008
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
700
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού