Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επειδή με ρώτησε κάποιος φίλος, θα γράψω δυο λόγια τώρα που διακοπεύω και έχω χρόνο.
Θα μπορούσα να απαντήσω απλά ότι είναι μια καλή επιλογή κι ειδικά αυτή την περίοδο ξεχωρίζει απ’ τα υπόλοιπα ρωσίδια -. Θα μπορούσα ακόμα να προωθήσω το p.m. με το οποίο μου την πρότειναν πριν 5 μήνες στο πρώτο νομίζω tour:
«Πάνε στην Dzulia, θα σου αρέσει, είναι ένα διαμάντι, απλώς λίγο ακατέργαστο»!
Θα πήγαινα βέβαια ούτως ή άλλως, αφού σε μεγάλο βαθμό τα κορίτσια του LL είναι guarantee.
Είναι ένα νέο κορίτσι, μετρίου αναστήματος, μάλλον λίγο κάτω απ’ τα 25, που με τα ψηλοτάκουνα και το sexy ντύσιμο στην υποδοχή συνεχίζει να καλλιεργεί τις προσδοκίες που έχουν δημιουργήσει οι φωτογραφίες που είδε ο πελάτης για να κάνει το booking.Γλώσσα
Τo πρόσωπο χωρίς να είναι όμορφο έχει τα χαρακτηριστικά που απαιτούνται για να ξεσηκωθεί το καυλί του επισκέπτη.
Μακριά σκούρα μαλλιά, καλή οδοντοστοιχία, μάτια με λάγνο βλέμμα που αφήνει υποσχέσεις για την συνέχεια.Χαμόγελο
Πιο δυνατό σημείο είναι το σώμα της, για αυτούς βέβαια που γουστάρουν το στυλ του «μοντέλου». Λεπτή, με μικρά βυζιά, ωραία πόδια, καλοσχηματισμένο κώλο που στολίζεται από ένα τατουάζ χαμηλά στην μέση.
Γενικώς έχει το συνολικό πακέτο εμφάνισης που χρειάζεται μια σιτουρίστρια.Σπασίκλας
Από ’κει και πέρα μπορεί να πει κάποιος ότι είναι μια ενδιαφέρουσα προσωπικότητα. Μου έδωσε βέβαια την εντύπωση - βοηθουμένη απ’ τα καλά αγγλικά της – ότι δεν έκανε σωστή διαχείριση του χρόνου, νομίζω όμως ότι είχε την αντίληψη να καταλάβει ότι το στο social time με είχε καλύψει και ήμουν έτοιμος να δω αν μπορεί να καλύψει και τις προσδοκίες που είχα για το κρεβάτι.
Με πολύ καλή χρήση της γλώσσας μου έδειξε ότι το «πακέτο gfe» θα μου το πουλήσει όπως πρέπει.
Πίπα καλή και βαθειά, 69 άψογο, πολύ καλά στησίματα και στο γαμήσι έδειχνε να έχει ενθουσιασμό και πάθος.
Πήρε αρκετές πρωτοβουλίες που δεν με ενόχλησαν, αλλά και μια δική μου κίνηση ήταν αρκετή για να καταλάβει την αλλαγή στάσης που επεδίωκα.Χαμόγελο
Επειδή ρωτήθηκα επιμόνως για τα αρνητικά σχόλια που έχουν γραφτεί. Εγώ λέω να τα δείτε απ’ την άλλη σκοπιά:
«Το αγώι ξυπνάει τον αγωγιάτη», λέει μια λαϊκή παροιμία. Αν έχεις πάρει στραβό δρόμο μια «σφαλιάρα» μπορεί να βοηθήσει να μην παραμείνεις «τα ζώα μου αργά».
Η δική μου άποψη λοιπόν είναι ότι δεν είναι super ουάου περίπτωση, αλλά είναι σε επίπεδο που δικαιολογεί μια τουλάχιστον επίσκεψη.
Πέρασαν πέντε μήνες και η Dzulia συνεχίζει να κατεργάζεται το διαμάντι της!
Δεν είμαι ειδικός στην ορυκτολογία, από τα λίγα όμως που ξέρω για αυτή και την σιτουρολογία, η ισχυρή λάμψη που θα την κάνει πολύτιμο λίθο χρειάζεται πολύ επεξεργασία…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.390
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Kaloeros, ZeroTolerance

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2011
πολύ καλή, κατοτοπιστική, κριτική. Αυτά χρέιαζόμαστε όλοι, ειλικρινά μπράβο!! πέρα από αυτό μου δημιούργησες το ενδιαφέρον να την επισκεφτώ!!
11 Αυγούστου, 2011
Mπραβο ρε Φαντομα .

Καλες Βουτες !!!
17 Αυγούστου, 2011
Καλώς ήλθες στην παρέα πάλι!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3