Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κεντρικό ξενοδοχείο στο Ηράκλειο. Βαριόμουν τη ζωή μου και βλέπω να σκάει μύτη η Έμιλυ. Διαβάζω και τις κριτικές σας και κλείνω ραντεβού για το βράδυ. Έμενε απλά η τελική επιβεβαίωση, αν στράβωνε κάτι. Το αστείο είναι ότι μέναμε -με κολλητό που επίσης την είχε κλείσι- στο ίδιο ξενοδοχείο, κάτι φυσικά που δεν της ανέφερα.

Κατεβαίνω στο lobby και την ώρα που επιστρέφω στο δωμάτιό μου, τη βλέπω μπροστά μου.Μόνο όμορφη δεν ήταν. Μάλλον δεν την έχετε δει άβαφτη!!!

Κοντή, χωρίς ιδιαίτερα σεξουαλικές καμπύλες, καταπονημένη επιδερμίδα κλπ. Είχε πάει στη ρεσεψιόν και ζητούσε υλικό για να φτιάξει ατμόσφαιρα. Όσο για τα χείλη της, ουδέν σχόλιο. Δεν ξέρω τι αίσθηση έχουν, αλλά ο πλαστικός της την έσκισε.

Ακύρωσα λοιπόν το ραντεβού και ήμουν εγκρατής!Το αρνητικό της υπόθεσης είναι ότι από τότε μου στέλνει mail και sms όποτε βρίσκεται Ηράκλειο...Και από ό,τι έμαθα, το κάνει και στο φιλαράκι!!!Όχι τίποτα άλλο, αλλά δεν είμαστε από εκεί.

Ούτε εκείνος έφαγε, όταν του είπα τα νέα, ενώ έμαθα ότι της μίλησε να μη του στέλνει ειδοποιήσεις. Σκέφτομαι να το κάνω και εγώ.

Πάντως 300 ευρώ για την κοπελιά δε δίνω.150 ίσως να έδινα όχι λόγω υπηρεσιών που διαβάζω τα καλύτερα, αλλά λόγω εμφάνισης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2011
Dear Friend,

First of all,reviews are from a meeting that took place with a girl,not a comment of your personal taste!!! Feel lucky that I am not writing comment about your appearance here:-)
You have never met me in the past and this time in Heraklion(August) it was also not possible as I was fully booked-guys from Heraklio thread can confirm this: on Friday the 5th I didn't even replied sms'es and the next day -Saturday was also the same.
Whats more,I didnt have any cancellation and I didnt stay in a hotel in a centre(all that knows me are familiar with the name of the "New hotel" I stayed in).
Be kind,not to write any "Μαλακιες" here about seeing me in a front desk in a hotel in a centre of Heraklion,which never took place!!! You are writing about professionalist here, and I do not allow for lies on forum, most probable on favour of some agency that doesnt like "My stay in Heraklion" for obvious reasons:-)
And...finally, we are not talking about beauty contests here,but attractive lady with very good service!!!

De gustibus non est disputandum:-)
Ευχαριστώ
11 Αυγούστου, 2011
Πρώτα από όλα δε δουλεύω για κανέναν, οπότε δεν έχω κανένα συμφέρον. Δεν κάνω διαφημίσεις, τη γνώμη μου λέω.

Από εκεί και πέρα ο χρόνος είναι υποκειμενικός για ευνόητους λόγους.

Όσο για το ξενοδοχείο τότε, δεν πρόκειται να κάνω διαφήμιση.Είναι κεντρικό στο Ηράκλειο και έχει σχέση με το σύμπαν.

Από εκεί και πέρα το φόρουμ είναι ελεύθερο, ώστε να εκφέρουμε την άποψή μας. Δε είναι δυνατό να ξέρεις εσύ τι μου αρέσει και τι όχι.

Όσο για την απάντησή σου, το "And...finally, we are not talking about beauty contests here,but attractive lady with very good service!!!" δείχνει ότι παίζει το ενδεχόμενο και η Έμιλυ να έχει manager.

Δεν ασχολούμαι άλλο.

Η άποψη του καθένα είναι προσωπική και δεν είναι απαραίτητο να συμφωνούν όλοι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2