Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάτι μου έκανε κλικ από τις φωτό της.
Η κοπέλα είναι petit με κτιστό κορμί, χωρίς ίχνος λίπους παντού.Στήθη ωραία που τρελαινόσουν να τα ζουλάς.
Χαμογελαστή εξ αρχής...και με γλωσσόφιλα στο φουλ.Πολύ σέξυ εσώρουχα με αλυσίδα στη μέση.Μπανάκι με θέα τα ερωτικά βρακάκια της που είχε απλώσει μετά πλύσιμο.
Πίπα αρχικά καλή βαθειά και με σριφογύρισμα της γλώσσας...ίσως επειδή δε δέχθηκα σκούφωμα μετα από ώρα μου ζήτησε επίμονα να σκουφωθώ...ίσως επειδή φοβόταν το πιτσίλισμα στο πρόσωπό της πράγμα που με είχε εξιτάρει από φωτό της και το είχα πεί....παρόλα αυτά κόντεψε να μου το ...κόψει.
Καβαλήκεμα πάνω μου που τα έδωσε όλα...στριφογυριστά, τράβηγμα των βυζιών της και πολύ κάβλα.Γυρισμα από κάτω.πόδια πάνω ,πόδια κάτω ,πλαγιαστά και μπάμ...αλλά παρόλα αυτά χτυπιόταν.
Ηρεμη κουβεντούλα μέχρι την έναρξη 2ου γύρου.Πολύ φιλική η μικρά.
Σκούφωμα και καρφώνεται πάνω μου. Η θέα των βυζιών της που παλλόντουσαν, το ζούληγμά τους μας έκανε να ...αναστενάξουν τα έπιπλα.Η καρέκλα παραλίγο να σπάσει.Anal όμως ...ούτε κουβέντα παρά την εμμονή μου....παρ΄όλα αυτά πέρασα τάλεια
Πολύ καλή. Τελικά το αισθητήριο δούλεψε καλά στις τρείς τελευταίες συναντήσεις μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 03, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού