Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ημερομηνία πραγματικά δεν θυμαμε (κανα δίμηνο πιο πίσω περίπου πρέπει να ήταν) απλά έχω ξεκινήσει κ εγώ να γράφω μερικές κριτικές γιατί όπως με έχετε βοηθήσει κ εσείς με της κριτικές σας προσπαθώ να ανταποδώσω Χαμόγελο

με υποδέχτηκε με ένα σέξυ μακρύ φόρεμα και με ένα πόλη ωραίο χαμόγελο που σε κάνει μέσος να νιώσεις πόλη άνετα. είναι παρά πολύ περιποιημένη, το δωμμάτιο πεντακάθαρο κ σε καλό ξενοδοχείο κένρο αθήνας.

στα +
πολύ ψηλή γυναίκα, νταρντάνα - σώμα όπως της φωτο , ξανθό μακρύ μαλλί, πνεμορφα μπλε μάτια , απίστευτες βυζάρες (πραγματικά χανεσε) , πολύ καλά αγγλικά - περνάς πολύ ευχάριστα στα διαλείματα, πίπα αρκετά καλή και σέρβις σε πολλές στάσεις.

στα -
δεν είναι τόσο νέα όσο δείχνουν οι φωτογραφίες, την υπολόγισα γύρω στα 30.
τελιωμα στο στόμα αλλά δεν τα καταπίνει και στο σεξ δεν είναι τόσο ενεγητική όσο θα ήθελα.

η χλόη προσπαθεί να κάνει ότι μπορεί για να σε ευχαριστήσει και σαν συμπέρασμα μπορώ να πο ότι πέρασα αρκετά καλά.. εγώ προσωπικά θα την πρότεινα σε πιο μεγάλους - σοβαρούς κύριους", η κοπέλα δεν είναι για τρέλα πράγματα. δεν μπορεί να φτάσει CT με επίπεδο Champions league..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 02, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
j0yman
Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού