Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήταν μια ξεχωριστή συνάντηση με την Emily τη γυναίκα της φωτογραφίας. Ήταν ακριβώς 1 χρόνος μετά την πρώτη μας επαφή. Φυσικά δεν περίμενα να το θυμάται.
Φτάνω λοιπόν στο γνωστό ξενοδοχείο με τα απαραίτητα σύνεργα (άνθη, σαμπάνια κτλ). Με υποδέχεται με ένα ολόσωμο διχτυωτό χωρίς τίποτα άλλο τύπου Carolina στα τελευταία της.
Τις προσφέρω τα λουλούδια σαν γνήσιως κύριος, βάζουμε μουσική και αρχίζουμε να λικνιζόμαστε. Σιγά σιγά με γδύνει και ερχονται τα γυμνά κορμιά μας σε επαφή.
Φεύγω για ντους και την αφήνω με την απορία γιατί αυτή η μέρα είναι τόσο σημαντική. Επιστρέφοντας της το ξεφουρνίζω και τότε το πραγματικό πάρτυ αρχίζει.
Αμέσως μου πιάνει τον πούτσο, τον βάζει στο στόμα με εναλλαγές στο γλύψιμο των αρχιδιών. Με είχε κάνει πύραυλο. Με ξαπλώνει στο κρεβάτι στο κρεβάτι και εκεί που δεν το περιμένω μου περνάει χειροπέδες, με δένει και χωρίς καμιά πλέον παρεμβολή συνεχίζει την πίπα και τα γλυψίματα. Του δίνει και καταλαβαίνει ώστου εκσπερματώνω πάνω της.
Ίσως το καλύτερο παιχνίδι μέχρι τώρα.
Γρήγορο ντουζάκι, λίγη σαμπάνια, λίγο μασάζ για χαλάρωμα, απαλές χορευτικές κινήσεις. Ξεκινάει ο 2ος γύρος.
Καθώς μου παίρνει πάλι πίπα, την πιάνω, την βάζω στο κρεβάτι και αρχίζω να τις πιπιλάω τις ρώγες. Κατεβαίνω αργά αργά προς το μουνάκι της όπου του δίνω και καταβαίνει. Φοράω το προφυλακτικό και αρχίζει το σφυροκόπημα σε διάφορες στάσεις με πολλά δαγκώματα εκατέρωθεν. Όταν το θέλει και όταν εμπνέεται γίνεται πραγματικά άγριο μωρό. Απο την ένταση της στιγμής στην τελευταία κυριολεκτικά στιγμή καταφέρνω και εκσπερματώνω πάνω της.
Άλλος ένας γύρος και δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου.
Μπορεί να μη δίνει κώλο άλλα δίνει υπηρεσίες υψηλού επιπέδου.
Ντουσάκι, χαλάρωση, φιλική κουβέντα. Τι ρώτησα και για τη φίλη της για duo. Μου έδειξε κάτι φωτογραφίες της. Μια ξανθιά πραγματική κόλαση. Ίσως το χειμώνα που χρειάζεται περισσότερη θερμότητα. Μην καούμε κιόλας.
Αν μπορούσα σίγουρα θα έβαζα κάτι τις παραπάνω στη βαθμολογία.
Σ'ευχαριστώ Emily για το βράδυ που μου χάρισες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 21, 2011
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
550
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
gamicool
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2011
...με τα απαραίτητα σύνεργα (άνθη, σαμπάνια κτλ)...

????
25 Ιουλίου, 2011
Έλα ρε Yorgos....
Άμα βγάλεις άκρη σφύρα μου κλέφτικα!!!!
"ζήσε τον μύθο σου....μείνε Ελλάδα"....έτσι δεν διαφημίζουμε?
εεεε....καλά να πάθουμε!!!!!
31 Ιουλίου, 2011
τον χειμώνα σε βλέπω στο επόμενο "dancing with the stars"
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3