Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είναι όντως η γυναίκα των φωτογραφιών αλλά παρά δείχνει γυναίκα στις φωτό! Τι εννοώ? Μόλις άνοιξε το στόμα της να μου μιλήσει, η λεπτοκαμωμένη φωνούλα, γλυκιά και ντροπαλή που ίσα ακουγότανε μου άλλαξε την συμπεριφορά και την κάυλα που είχα για pse φάση.

Εμφάνιση τώρα. Σώμα φούλ φυσικό με καμπύλες χωρίς ψεγάδια καθώς είναι μόλις 21 χρονών και όχι πολυδουλεμένη από ότι κατάλαβα και πρώτη φορά στην Ελλάδα. Πρόσωπο ότι βλέπετε στις φωτογραφίες, δεν έχω να κάνω καμιά περιγραφή για αυτό. Δεν συστήνεται πάντως για petit lovers. Καθώς έχει ένα "νταρντανε" στοιχείο.

Μύριζε ένα απίστευτο φρουτένιο άρωμα που με έκανε να περιποιηθώ καταλλήλως το παιδικό της μουνάκι και τις φυσικές βυζάρες τις που είναι για ατελείωτο πιπίλισμα. Στην πίπα προσπαθεί και υπακούει με καθοδήγηση όμως και χωρίς δυσανασχετισμούς ή παράπονα. Γλύφει αρχίδια και φιλάει υπέροχα.

Στο σεξ έχουμε βασικό πλεονέκτημα τα καυλωμένα χαμηλόφωνα βογγητά που διαπερνάνε τον εγκέφαλο σου μην αφηνοντάς να κρατήσεις την "κατάθεση" πρόωρα! Έχει άντοχες αλλά θέλει να είναι περισότερο σκλάβα από ότι κατάλαβα γιατί στο cowgirl που είχα την τεράστια θέα με της σινάμενες κουνάμενες βυζάρες της μου είπε να την πάρω στο γραφείο. Νομίζω κουράστηκε το μωράκι γιαυτό.. Αλλά ίσως να ήθελε να το πάρει και την πρωτοβουλιά.. Δεν πολυκατάλαβα να πώ την αλήθεια καθώς οι παλμοί είχαν χτυπήσει κόκκινο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Κατάθεση στο στοματάκι και στο πρόσωπο (+30) με την πολύ ωραία θέα στο μαυρισμένο από τον ήλιο κορμάκι της.

Ερωτέυσιμο λοιπόν μωράκι όχι για pse φασή με προσπάθεια και χαρά για αυτό που κάνει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
210
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Critis
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού