Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 32 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ολα τα παρακατω ειναι προσωπικη αποψη το γραφω πρωτα απο ολα για να μην εχουμε παρεξηγησεις στην συνεχια λογο του οτι η τυπισα ειναι πολυ κωλοπετσωμενη και μπορει καποιοι απο εδω να φυγουνε κλαιγοντας απο το δωματιο.

ΠΡΟΣΩΠΑΡΑ με Π κεφαλαιο.

ΣΩΜΑΤΑΡΑ με Σ κεφαλαιο.

ΜΟΥΝΑΡΑ με Μ κεφαλαιο .

ΚΩΛΑΡΑ με Κ πιο κεφαλαιο δεν γινετε.

ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ BITS BITS BITS.

Παμε λοιπον να ξεκινησουμε.

Την κυρια δεν θα την συναντουσα σιγουρα ποτε εαν δεν ειχα για μικρο αδελφο τον ΝΙΤΡΟ.

Αυτο γιατι αποφευγω τα CT τα οποια δεν δειχνουν την μουρη τους.

Πριν απο μερικες μερες το αδελφι μου που με ξερει μου λεει πως εαν δεν περασω απο εκει θα ειμαι απαραδεκτος και οπως παντα τον ακουω αν και ειχα δυορο με την Sheila λεω οκ καπως θα το κανονισω και θα μπω.

Να μην τα πολυλογω κλεινω για την Πρωτομαγια το πρωι στις 12 μια ωριτσα ετσι για να τσεκαρω τι γινετε , μου το αλλαζει δυο φορες μου το κανει 11 και μετα 10 οπου λεω δεν γαμεις μια ψυχη που ειναι να βγη ας βγη.

Παω και μου φευγει ο ΤΑΚΟΣ με το που μπαινω , δεν θα αναφερθω σε αυτο το DATE γιατι με το που τελειωσε την εκλεισα για την επομενη για ενα δυορο οπου τελικα εγινε τριωρο.

Παμε λοιπον στην επομενη μερα οπου ηξερα ακριβως με το τι ειχα να κανω και στο ενα χερι κρατουσα την παραγγελια της κυριας sashimi tuna και στο αλλο χερι κρατουσα την τσαντα με τα εργαλεια της δουλιας (μασκες , κασκες ,dildos ,κλπ κλπ ).

Τετοιο ΜΟΥΝΙ που ειναι ΜΟΥΝΑΡΑ και που να ξερει ομως να γαμιεται και να μην κολλαει πουθενα ,ειναι μετρημενες οι φορες που θα συναντησεται στην ζωη σας.

Προσοχη βεβαια μην παρει πρεφα οτι καπου κολλωνετε η οτι εχεται ενδιασμους η οτι ο χαρακτηρας σας ειναι ευαλοτος γιατι σας γαμησε σας ξεφτιλησε σας πατησε κατω στον λαιμο με το τακουνι και σιγουρα δεν προκειτε να ξανασηκωθητε.

Με αλλα λογια για πολυ σκληρους παιχτες και πολυ δυνατους χαρακτηρες .

Στα αλλα τωρα , στο γαμησι περνει ΑΡΙΣΤΑ , το γιατι !

Γιατι κανει τα παντα τα χρεωνει ακριβα μεν τα κανει ομως ετσι που δεν βρισκεις ευκολα αλλη να τα κανει.

Εχει ενα ΚΩΛΟ σμιλεμενο τοσο καλα που λες οτι ειναι ψευτικος ( απο τους καλυτερους κωλους στην ζωη μου ) ΑΓΑΛΜΑΤΕΝΙΟΣ μονο ετσι μπορω να τον παρομιασω.

Εκτος των αλλων τον εχει καθαρο και ξερει να τον δουλευει οπως πολυ λιγες.

Μια ωρα την αφιερωσα σε αυτον τον κωλο και λιγη ηταν , τι να γραφω τωρα δεν γραφονται αυτα που θαλω να πω.

PSE - GFE - και ολοι οι γνωστοι οροι και ακομα παραπανω συμπεριλαμβανονται στο ρεπερτοριο της κυριας.

Δεν θα αναφερθω στο sex γιατι τα εγραψε απο κατω το αδελφι αναλυτκα απλα θα πω οτι ΑΞΙΑ πηρε το 10 η γκομενα απο μενα και θα το παιρνει καθε φορα που θα την συνανταω.

Ειναι μεσα στην πρωτη πενταδα για να μην πω οτι ειναι ο αρχηγος της πενταδας.

Αντε παμε να βρουμε την επομενη που θα μας κανει να την ξεχασουμε.

Thanks my brother NITRO.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 02, 2008
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
600
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
12.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού