Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Mαριάνα από Λετονία, 23χρ.(σε 1,5 μήνα), οι φωτό την αδικούν!!!
Μελαχρινή, ίσια μακριά μαλλιά, με όμορφα χείλη και μάτια!!!!
Οι ατέλειες του προσώπου της είναι που σε κάνουν να την γουστάρεις περισσότερο, έχει κάτι το γοητευτικό και το αισθησιακό!!!!
Μουνάρα δεν είναι, αλλά η "αθωότητά" της συμπεροφορά της, σε συνδιασμό με το attitude που έχει σε όλα τα επίπεδα, σε απογειώνουν!!!
Ο τρόπος που μιλάει και κάνει γκριμάτσες σε ταξιδεύουν!!!!!
Σώμα, 1,77 γεμάτο, χωρίς καθόλου περιττά κιλά, γυμνασμένοι όσο πρέπει κοιλιακοί, βυζάκι ανύπαρκτο αλλά με ρώγες που "ανταποκρίνονται" στα ερεθίσματα σου δύσκολα μεν, αλλά όταν "ανθίζουν" γίνονται στραγάλια!!!!
Κώλος ποίημα, πραγματικά το σχήμα του και την υφή του, δύσκολα τα βρίσκεις!!!!!
Στα 4 δεν χορταίνεις να τον κοιτάς και όταν περπατάει με τα ψιλοτάκουνα σε εκείνο το θαυμάσιο μίνι φόρεμα καταλαβαίνεις αν είσαι πραγματικός άντρας ή όχι!!!!
Το κούνημα των γοφών της, προκάλεσαν πραγματικό σεισμό στον δρόμο, ακόμα ακούω τα φρεναρίσματα στα αφτιά μου!!!!
Φιλιά με γλώσσα, στην αρχή διστακτικά αλλά μέχρι το τέλος του ραντεβού, εξαφάνιζε την γλώσσα της βαθιά μέσα στο στόμα μου!!!
Πίπα πολύ καλή με σάλιο, με χέρια ή χωρίς!!!!
Μου τον εξαφάνισε ουκ ολίγες φορές και μου τον έγλειφε με μανία κάποιες άλλες!!!!
Τα @@ μου τα έκανε παγωτό και πραγματικά για πρώτη φορά ένιωσα πόσο πολύ κάποια γουστάρει να με "υπηρετεί"!!!!
Σέρβις σε πολλές στάσεις και σε καμία δεν σταμάτησε να δίνει ότι έχει και δεν έχει!!!!
Στην αγαπημένη της όμως στάση που δεν είναι καμία από της κοινές 5-6 που κάνουμε συνήθως, πραγματικά έδωσε ρεσιτάλ και ο τρόπος που με κοίταζε με τα μάτια της, ο τρόπος που σούφρωνε τα χείλη της και αντιδρούσε όλο της το σώμα ήταν η 1η και τελευταία "εξομολόγησή" μου!!!!!
Αγγλικά πάρα πολύ καλά, εφράδεια λόγου και μεγάλη άνεση!!!!
Attitude φανταστικό, γέλιο άλλες φορές αμήχανο και άλλες φορές "ισοπεδωτικό"!!!!
Η Μαριαννά είναι ακόμα κορίτσι, αλλά στέκεται δίπλα σου άνετα παντού, σε όλους τους χώρους....μια πραγματική γυναίκα...μια εσκορτίνα που δύσκολα την αφήνεις να φύγει από δίπλα σου!!!!!
Δυστυχώς φεύγω για διακοπές και όταν γυρίσω δεν θα είναι εδώ!!!!
Μπράβο Μαριάννα...τα καλύτερα "διαμάντια" δεν λάμπουν μέχρι να βγουν στην επιφάνεια!!!!!

Καλά να περάσετε!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Geopa
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
39
Πόντοι:
1.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού