Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είπαμε ότι με τον κάθε άνθρωπο η εμπειρία μπορεί να είναι διαφορετική, οπότε να μοιραστώ μαζί σας την δική μου:

Στα θετικά είναι ότι το κορίτσι έχει πολύ ωραίες αναλογίες για κοντοπούτανο. Αδύνατη μέση, μεγάλο βυζί (σιλικονάτο), που εμένα μ'αρέσει γιατί το πηδάς στα όρθια με άνεση.

Τα θετικά όμως (για εμένα) σταμάτησαν εκεί: γλωσσόφυλα με πολύ δυσκολία. Γλύψιμο βυζιού, με γκρίνια (μη, πονάω κλπ). Πήδημα στα όρθια, μετά απο 2 λεπτά, μη, φοβάμαι, και ξαναγυρίσαμε στο κρεβάτι. Πίπα: τελείως μέτρια (νομίζω γύρναγε την γλώσσα) και καθόλου βαθιά (τον μισό έπαιρνε, και δεν είμαι κανένας τεράστιος)

Γενικά και για να εξηγήσω τον τίτλο της κριτικής μου: το σέρβις που έλαβα είναι ακριβώς το ίδιο ή χειρότερο από επίσκεψη σε στούντιο, όπου θα έδινα 50 ευρώ για το πρώτο πήδημα και άλλα 50 για το δεύτερο (σύνολο 100, έδωσα 250 άρα 150 παραπάνω απ' ότι έπρεπε). Ψυχρή, απαθέστατη, κατά την διάρκεια του σεξ μερικά ψιλο-βογκητά, πολλά μη και όχι, εγώ έκανα όλη την δουλειά, πρωτοβουλίες μηδέν και γενικά καμία ευχαρίστηση.

Α, και το τελευταίο, είχα το θράσος να ζητήσω μασάζ στο ενδιάμεσο, μου έκανε μετά από την σαφώς απογοητευμένη φάτσα 3 λεπτά μασάζ, και στα 3 λεπτά μου είπε 'εντάξει είναι αρκετό;' και τέλος.

Γενικά απαράδεκτη συμπεριφορά. Ίσως είναι με τις μέρες της (εγώ πήγα τελευταία μέρα πριν φύγει - δεν είχε κανέναν απολύτως άλλο πελάτη - και νόμιζα θα την έβρισκα σε καλή φάση, δυστυχώς απογοητεύτηκα)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 25, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
475
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού