Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απίστευτη! Αν μου δινόταν η δυνατότητα θα την έβαζα 10 στα 10 αλλά με περιορίζει το σύστημα...
Πρώτα πρώτα με το που την συνάντησα δεν πίστευα στα μάτια μου, καθώς από κοντά είναι από τις λίγες που είναι πιο όμορφες από τις εικόνες που προβάλλονται. Πολύ όμορφο πρόσωπο και ευχάριστος χαρακτήρας με ένα υπέροχο χαμόγελο. Ειδικά να την βλέπεις ξαναμμένη κατά την διάρκεια του σεξ είναι όλα τα λεφτά. Το σώμα της αρκετά καλό με υπέροχο δέρμα και κώλο που από την στιγμή που τον έπιασα δεν ήθελα να τον αφήσω από τα χέρια μου. Το στήθος της μόνο είναι σχετικά μικρό αλλά φυσικό (που προσωπικά τουλάχιστον το προτιμώ από το σιλικονάτο, δεν συγκρίνονται στην αφή). Στο δια ταύτα λοιπόν οι υπηρεσίες τηρήθηκαν (πίπα χωρίς προφυλακτικό), και η κοπέλα ήταν αρκετά ενεργή κατά την διάρκεια του σεξ (με καβαλίκευσε για πολλή ώρα) και δεν μου είπε όχι σε τίποτα. Το ευχαριστήθηκε και η ίδια πάντως, ήταν αρκετά υγρή (μόνο που δεν έσταζε από κάτω) και έφτασε σε οργασμό μια φορά. Με απογείωσε στην κυριολεξία, η καλύτερη εμπειρία από ιερόδουλη που είχα στην ζωή μου...
ΥΓ. Διάβασα και τις κριτικές άλλων και το γεγονός ότι κάποια πράγματα δεν δείχνουν να κολλάνε(κάθε άλλο παρά αμέτοχη και αδιάφορη ήταν μαζί μου και η πίπα της ήταν καλή) με κάνει να πιστεύω ότι η κοπελιά ίσως και να δείχνει προτιμήσεις, οπότε αυτό καλό είναι να το προσέξετε και να το έχετε στα υπόψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 26, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
tsilibourditsas
Μέγας
Εγγραφή:
4 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
97
Πόντοι:
4.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού