Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 28 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
θα μπορούσα να πώ ότι όταν την ειδα στις φωτό νόμιζα οτι θα γινομουνα για 2 ωριτσες ο mark davis ή ο david perry και περίμενα στον χωρο υποδοχης του ξενοδοχειου καμερες,συνεντευξεις για το 2ωρο γυρισμα της νεας πορνοταινιας της private.Αντ'αυτου ομως είδα μονο τον ρεσεψιονιστ και μια καθαριστρια και εναν γερακο(σλοβακοπολωνο μαλλον απο ότι καταλαβα απο την όψη του)ο οποιος απολαμβανε το καφεδακι του.Τελος πάντων(ειπα απο μεσα μου και λιγο απεξω μου) μαλλον θα με περιμεναν απο την πισω εισοδο οι δημοσιογραφοι και τους ξεγελασα(χασκογελασα για λιγο πατώντας ταυτόχρονα και το ασανσερ).Βγαινω απο το ασανσερ,χτυπαω τον κωδωνα και μου ανοιγει την πορτα ενα πολυ ομορφο κοριτσι με ΜΑΑΑΣΣΣΣΤΤΤΑΑΑΑΡΡΡΡΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΓΕΛΑΔΑΣ!Τί ηταν τουτο θεε μου(αναφωνησα δυνατα ανοιγοκλεινοντας αποτομα το στομα μου!και μου έπεσε ένα κομμάτι μαρούλι απο τον δεξιο κοπτηρα που δεν ειχε καθαριστει σωστα απο το οδοντονημα το γαμημενο..καταραμενη σαλατα...και ειπα στην γυναικα μου να μου φτιαξει σελινο με αβοκαντο και σαλτσα απο ξυνολαδο..αχρηστη έ αχρηστη..για αυτο παιζω φραπεδες!με ξενερωσες πια!μπλιαχ!).Η κοπελα απο ουγγαρια,βουδαπεστη όπως είναι στις φωτο γυρω στο 1,70 τελεια κωλαρα βαρβατη,ματαρες μεγαλες πρασινες,πεντακαθαρη και ελαφρως ηλιοκαμμενη(σολαριουμ).Εμένα μου βγηκε πολυ gfe με πολλα χαδια και φιλια(DFK),αλλά όλα τα λεφτά ήταν το τσιμπούκι της.Πρέπει να έχει πάρει doctora στο είδος της πίπας όπου το στόμα και το σώμα αναδιαρθρωνεται καθε φορα που ο παρτενερ της ανασαίνει σε σημείο να μην μπορεις να κρατηθείς και τσουυυπππππ....1-0 cum in face και μερικως cum in mouth with split!χαμογελακια,μπανακι και εδω αρχιζει το μπουρου μπουρου(μαλλον μου διαβαζε το σεναριο της επομενης τσοντας της..).Μετα απο κανα τεταρτο αρχιζει ο δευτερος γυρος όπου και καταλαβα ότι αυτη η κοπελα ξερει να στηνεται καλα!Ολα τα λεφτα ειναι να την εχετε στα 4 με κλειστα ποδια και να σας πιεζει με τα πατουσοπορνοποδα στον κωλο για να κλεισωσετε μεσα στο μουνι της το οποιο παρεπιπτοντως ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ-ΧΑΩΔΕΣ-ΤΡΥΠΑ ΤΟΥ ΟΖΟΝΤΟΣ κλπ...φανταστειτε οτι εγω που διαθετω εναν κορμο δεντρου στα αχαμνα μου και δεν βρηκα αντισταση πουθενα(όπως δηλ.οταν οι γερμανοι μπήκαν στις κάτω χωρες-δανια το 1939-40..δεν επεσε ουτε πυροβολισμος!).Ομως μονο η θεα και το σκηνικο ειναι αρκετο για να χυσεις σε 5 λεπτα μεσα(οπερ και εγενετο)...τρομερη ειναι και οταν γαμιεται σε πλαινη σταση οπου μπορει ο ενδιαφερομενος πορνοπαιχτης να κρατηθει απο το προσκεφαλο του κρεβατιου και να σφιξει αυτην την υπερμεγεθη τρυπα ωστε να την νιωσει καλα και να εκτονωθει υπεροχα(οπερ και εγενετο τριτη φορα.)Ξεχασα να σας αναφερω ότι στην αρχη επεσε κανα 15'γλυφομουνι όπου και της τα εκανα εγω cum in mouth without split και το καταφχαριστηθηκα διοτι ποτε δεν ειχα καταφερει να πεισω τον εαυτο μου να γινει για λιγο πουτανα(οπερ και εγενετο με την λεγαμενη..).Δεν πιστευω ότι η κοπελα ειναι για 2η φορα,αλλα σιγουρα ειναι μια καλη εμπειρια γαμωντας ενα ωραιο ευρωπαικο μουνι που καλλιστα μπορουμε να βρουμε το καλοκαιρι εις τας νησους των θαλασσων μας!Στο τελος της εδωσα ενα φιλι πολυ γλυκο και ενα χαστουκακι στο κωλομερι και της ειπα"nice to meet you kavla!"

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 29, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
vasos
Σεβαστός
Εγγραφή:
28 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
32
Πόντοι:
2.057
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού