Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Απο που να ξεκινισω και απο που να τελιοσω!Ειπα να κανω το πρωτο μου citytour και ειμουνα αναμεσα στην vika και την dzoulia στελνω sms στην ναταλια και την λεεω για συναντηση στις 23:00 με τιν dzoylia μου λεει δεν γινετε μονο μεχρι τις 22:30 δεχετε πελατες η κοπελα μετα σταματαει , λεεω ενταξει και επηδη μενω και 40 χιλιομετρα μακρια απο το κεντρο λεεω ασ κλεισω την vika στελνω sms κατευτιαν απανταει και κλεινω ραντεβου για 1 ωρα σε γνωστο ξενοδοχειο στο κεντρο τις πολης στις 23:15.Με το που φτανω ανεβαινω στο δοματιο ανοιγει η πορτα βλεπω ενα κοριτσι γυρο στο 1.65 55 κιλα δεν εμιαζε με αυτο στις φοτος σκεφτικα κατευτιαν να φυγω σκαστος αλλα ειχα γκαβλες και λεεω δεν γαμιεται ασ μπω.Μπηκα μεσα ξεντινομε επιτοπου και παω να την ορμιξω και μου αρχισε να με σπρωχνει , την λεω what? και μου λεει my present first λεεω απο μεσα μου αχ να σου γαμισο ρε πουτανακι τσπ τις δινω τα λεφτα τις ορμαω μου βαζει προφυλακτικο και μου κανει πιπα τιν πιρα σε διαφορες στασις στα 4 στο γραφειο ντογκυ απολα αλλα αυτη δεν ειχε διαθεσει για γαμησι.στο τελος μου την επεζε για να τελιοσο στο προφυλακτικο αλλα δεν μπορεσα και σηκοθηκα να ντυθο και ατχισε να μου λεει im sorryy και τετιεσ μαλακιες μετα μου βαζει και χυμο να πιο την παρε τον χυμο σου δεν θελω καισηκωθηκα και εφυγα νευριασμενος παιδια μακριααα ακομα κλαιω τα λεφτα μου μην κανετε το λαθος και την παρετε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 26, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
335
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού