Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρώτη φορά με την εν λόγω κορασίδα μετά από μία σύντομη έρευνα στις ταινίες της.Η κοπέλα είναι όπως στις φώτο,κοντούλα,αλλά με υπέροχο σώμα,αρκετά γυμνασμένο χωρίς τίποτα το περιττό και το σημαντικότερο με ένα κωλαράκι απίθανο,απαλό και στρογγυλό.Η συμπεριφορά του μωρού ήταν τέλεια,με ένα υπέροχο χαμόγελο στο πρόσωπό της όλη την ώρα,αρκετά επικοινωνιακή χωρίς όμως περιττά μπλα μπλα για να σου φάει χρόνο.Τώρα...στην ουσία...πολύ καλή πίπα,βαθιά και υγρή,επαγγελματική,όπως στις ταινίες.Αναλ δεν πήρα,αν και το δίνει άνετα.Περιορίστικα σε γλυψίματα σε αυτήν την περιοχή που μου αρέσουν περισσότερο.Από στάσεις στο σεξ ότι θέλετε,δεν υπάρχει πρόβλημα.Αυτό πάντως που μου έμεινε και δεν πρόκειται να μου βγει από την μνήμη μου είναι αυτό το απίστευτο κωλαράκι της.Ίσως και το καλύτερο κωλαράκι που έχω δει ποτέ μου!Η κοπέλα κάνει για όλα...pse,gfe.Tα πάντα όλα δηλαδή.Ακόμα μία απόδειξη ότι η Ρουμανική δύναμη είναι με διαφορά ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην Ευρώπη.Δεν νομίζω να πάει κάποιος μαζί της και να μην περάσει καλά.Πρεπεί να είναι πολύ παραάξενος έως ανώμαλος.Αυτά τα ολίγα...mulţumesc mult puiule...pupici

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 14, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
33
Πόντοι:
671
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού