Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 37 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνάντηση έγινε στο χώρο μου.Συνεπέστατη η Λουίζα στην ώρα της φορώντας ένα καυτό σορτς που άφηνε να φανούν υπέροχα και ατελείωτα πόδια της.Το μωρό είναι 1.80 χωρίς τακούνια και το σώμα της είναι πραγματικά άλλο πράμα με τις σωστές αναλογίες,νεανικότατο και τρυφερό χωρίς το παραμικρό ψεγάδι.Από εμφάνιση λοιπόν μοντέλο και μάλιστα μου φάνηκε ακόμα πιο όμορφη και ανανεωμένη από την τελευταία φορά που την συνάντησα πριν αρκετό καιρό.Οι φωτογραφίες την αδικούν από την άποψη ότι δεν δείχνουν το πολύ λαμπερό προσωπό της και τα όμορφα μάτια της.Από υπηρεσίες λίγο πολύ τα ξέρετε τα πράματα...Το καλύτερο στοματικό της αγοράς,πρωτοβουλίες,στησίματα,όλες οι στάσεις,φιλιά με γλώσσα και βαθιά,με λίγα λόγια όλα τα κομφορ εκτός από το άναλ που εμένα προσωπικά δεν με συναρπάζει και ιδιαίτερα.Από επικοινωνία κανένα πρόβλημα.Η συμπειρφορά της είναι τέλεια και δεν κοιτάει να σου φάει χρόνο καθώς μιλάει μέχρι εκεί που πρέπει και όσο πρέπει.Ξέρει να σε διαβάζει και καταλαβαίνει από την αρχή τι θες και τι σόι άνθρωπος είσαι.Αυτό είναι λογικό γιατί έχει πολλά χρόνια σ' αυτήν την δουλειά.Μάλιστα στο τέλος με ψυχολόγησε και μου έδωσε και κάτι πολύ καλές συμβουλές για τις γυναίκες γενικά, που πιστεύω ότι θα μου φανούν αρκετά χρήσιμες.Δεν θέλω να κουράσω άλλο.Δεν βρίσκω όυτε ένα λόγο για να μην την δοκιμάσει κανείς μιας και η τιμή της για αυτά που προσφέρει είναι απόλυτα λογική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 07, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
33
Πόντοι:
671
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού