Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη stella την θυμόμουνα από περυσι που την είχα ξαναδεί σαν μία από τις ομορφότερες cg που έχουν περάσει από το χώρο. Γι' αυτό έκλεισα, μετά από τρεις αποτυχίες, το ραντεβού μαζί της γεμάτος προσδοκίες. Οταν όμως άνοιξε την πόρτα νόμισα πως ειδα το φάντασμα της παλιάς stella. Φοβερά, και θα έλεγα ενοχλητικά αδυνατισμένη, πάρα πολύ κουρασμένη και σπασμένη στο πρόσωπο, με ένα παντελόνι που έπλεε στο σώμα της και χωρίς εσώρουχα, όπως γρήγορα ανακάλυψα. Εκνευρισμένη από διάφορα , όπως μου είπε, ξεκίνησε μία πολύ καλή πίπα, αλλά για μένα ήταν ήδη αργά. Είχα ξενερώσει και, δεν το κρύβω, ψιλοφοβηθεί για λόγους υγείας. Τέτοιο αδυνάτισμα, τέτοια κούραση και κακή διάθεση με έκαναν να σκεφτώ διάφορα που ελπίζω ότι είναι απλώς κακές μου σκέψεις....Η συμμετοχή της παραμένει πολύ καλή, δείχνει να το νοιώθει, αλλά είναι τόσο πολύ εξαντλημένη που τι να πώ? την έχετε εξοντώσει ρε μάγκες ή συμβαίνει κάτι άλλο? Πάντως η κοπέλα δεν είχε καμία απολύτως σχέση με αυτή που συνάντησα πρώτη φορά το 2009, μία πανέμορφη ρωσίδα, με ένα φοβερό κορμί που τα έδινε και τότε όλα. Με τη διαφορά ότι ένοιωθα και εγώ τότε ότι συμμετέχω σε κάτι, ενω χθες ένοιωσα ότι πηδάω ένα πτώμα...Πλήρης παρακμή και λυπάμαι, πάρα πολύ. Και δεν νομίζω ότι φταίει η ελαφριά μυρωδιά αλκοόλ που διέκρινα. Αυτό μάλλον σε ανεβάζει συνήθως. Χθες κατέρρευσε για μένα ένα είδωλο, κρίμα και.. Μάγκες το νου μας!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 17, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού