Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το "ίσως" στο ερώτημα αν θα ξανασυναντούσα την κοπέλα που έχω βαλει, πάει λόγω δικών μου οικονομικών και λόγω σημείου που επιλέγει να έρθει στην Αθήνα(η οποία παρεπιπτόντως δεν της αρέσει),αλλιώς θα έπέλεγα "σίγουρα".Αλλά μιας και η συνάντηση έγινε στις 11 του μήνα και υπήρχε όλος αυτός ο αναβρασμός ήθελε να το πάρεις μεγάλη απόφαση για να πας σε αυτή την γκετοποιημένη πια περιοχή της Αθήνας,ακριβώς απέναντι από το Πεδίον του Αρεως.Η γκετοποίηση υπάρχει και άνευ πορειών βέβαια, αλλά είναι μεγάλη ειρωνία να υπάρχει ένα ωραίο αναδομημένο παρκο στην πόλη και να πρέπει να περάσεις μέσα από τόση ασχήμια για να φτάσεις εκεί.
Τέλος πάντων,στα του θέματος η κοπέλα είναι άψογη. Παρότι την είχα σταμπάρει στο παρελθόν(μιας και είμαι λάτρης της σοκολάτας) μου ξέφευγε από τερτίπια της τύχης.Αυτή την φορά όμως, παρότι υπήρχαν αντιξοόητες και πάλι,ήμουν αποφασισμένος.Η τιμή της είναι πολύ καλή για αυτό που σου δίνει αλλά ακριβώς επειδή περνάς τόσο καλά, η μία ώρα είναι πολύ λίγος χρόνος.Κι εδώ να διατυπώσω την ένστασή μου.Αν θες δίωρο δεν έχεις έστω μια μικρή εκπτωσούλα (έστω ένα πενηντάρικο βρε αδερφέ!!!)αλλά πληρώνεις κανονικά +200,σύνολο δηλαδή 400.Ούτως ή άλλως, η κοπέλα έχει τρελή ζήτηση,έτσι δεν βλέπω να έρχεται μειωσή στις τιμές.Κατά τα άλλα,σύμφωνω κι επαυξάνω σε όσα έχουν γραφτεί ως τώρα.Φοβερή!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 11, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
184
Πόντοι:
896
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού