Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δημιουργώντας την λίστα μου με τα καλυτερα μου ct η κοπέλα παίρνει με το σπαθί της την πρώτη θέση της προτίμησης μου!Από συμπεριφορά ΑΨΟΓΗ!Χαμογελαστή,παιχνιδιάρα,αφοσιωμένη στον πελάτη και δεν το κάνει από υποχρέωση στα λεφτά που παίρνει αλλά γιατί γουστάρει έτσι να συμπεριφέρεται!

Εμφάνιση Μ Α Γ Ε Υ Τ Ι Κ Η!Άπίθανο σώμα,τρομερές αναλογίες,καταπληκτικός κώλος και τουμπανιασμένα βυζιά που έχουν κάτι ρώγες που σου είναι αδύνατο να μην τις πιπιλάς και να παίζεις μαζί τους και το γουστάρει πολύ η κοπέλα!!!

Στην δράση?Δεν ξέρω τι να πω...Η κοπέλα θα πρέπει να είναι νυμφομανής!Ψοφάει για sex!3,5 γύρους κάναμε και δεν με άφηνε να ησυχάσω παραπάνω από 10 λεπτά!Αλλά πολύ εύκολα σε άναβε με τα κόλπα της!!!Δεν θα πω παραπάνω για την δράση γιατί έχουν χιλιοειπωθεί....Ενα θα πω μόνο.

Δεν θα ξεχάσω ποτέ(ΜΑ ΠΟΤΕ!!!)το ύφος της όταν καύλωνε και κατά την διάρκεια του σεξ,τις φωνούλες τις,το πως με κεφαλοκλείδωνε κάθε φορά που την έγλυφα στο νιμου της,το πως με έσπρωχνε στο ιεραποστολικό και τις παρενέσεις της να μην σταματήσω καθόλου.θα πρέπει να τελείωσε τουλάχιστον 4 φορές και είναι από τις ελάχιστες φορές που το κατάλαβα γιατί ένιωθα τις συσπάσεις στο όργανο της και στο σώμα της ολόκληρο!Βάλτε την να σας καβαλήσει και θα με θυμηθείτε!

Με τούτα και με κείνα σήμερα πήρα την μέση μου στα χέρια από το πιάσιμο!!!

Ανυπομονώ να ξαναρθει!



Υ.Γ:Ο μισός γύρος ήταν ένας γύρος που έμεινα στο μπουκιτσι όπου τελείωσα στο απίθανο στήθος της!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 18, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
8
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού