Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 37 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μόλις γύρισε από την χώρα της την ξανασυνάντησα.Όπως προείπα πρόκειται για κορυφαία γυναίκα σε όλα της.Εμφάνιση,σώμα,υπηρεσίες,συμπεριφορά και διάθεση.Σωστή επαγγελματίας που θέλει πάνω απ όλα να ευχαριστηθεί ο πελάτης ακόμα και όταν δεν είναι και σε πολύ καλή μέρα ή είναι κουρασμένη.Πολύ ψηλό μωρό με ατέλειωτα πόδια και κώλο στητό και γυμνασμένο.Το σώμα της δεν έχει ίχνος κυτταρίτιδας αφού αφιέρώνει αρκετές ώρες στο φυμναστήριο και κάνει και διατροφή από ότι μου είπε.Οι φωτογραφίες ίσως την αδικούν λίγο καθώς την δείχνουν πολύ άγρια, ενώ από κοντά είναι αρκετά γλυκιά κοπέλα.Στο σέρβις τα κάνει όλα εκτός από άναλ.Όπως έχουν γράψει πολλοί,το στοματικό της είναι κορυφαίο,εντελώς υγρό και βαθύ,χωρίς χέρια όπως αυτά που βλέπουμε στις ταινίες.Ξέρει να στήνεται τέλεια και το μενού περιλαμβάνει και βρισίματα αν θες!Τέλος τα φιλιά της είναι πραγματικά υπέροχα.Είχα διαβάσει στο φόρουμ παλαιότερα ότι μπορεί να κόλλησε έναν συνάδελφο κονδυλώματα,αλλά δεν νομίζω να έχει κάτι γιατί καταρχήν είναι πεντακάθαρη παντού και δεύτερον τόσες φορές που την έχω συναντήσει τα τελευταία δύο χρόνια θα είχα και εγώ κάτι σίγουρα.Όσοι δεν την έχουν συναντήσει σίγουρα δεν ξέρουν τι χάνουν.Ο τέλειος συνδιαμός gfe/pse.Πολύ καλή επιλογή ειδικά σε καιρούς που δεν υπάρχουν λεφτά για πέταμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 06, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού