Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 38 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθυστερημένη κριτική αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ.
Καταρχάς είχα επιλέξει την συγκεκριμένη κοπέλα βασισμένος μόνο στίς κριτικές των υπολοίπων συναγωνιστών, και οι όποιες αναστολές είχα ξεχάστηκαν με τις γνώμες των συναγωνιστώνκαι πάλι από το φόρουμ, σχετικά με τις κοπέλες που ήταν διαθέσιμες εκείνη την περίοδο. Συνενόηση άψογη και εξυπηρετικότατη συνολικά μέτρησα στο κινητό μου 34 μυνήματα μέχρι να μπώ στο ξενοδοχείο. Το ραντεβού άλλαζε μέρα και ώρα γιατί μεχρι την τελευταία στιγμή έπρεπε να περάσω από την δουλειά να ταξιδέψω με άσχημο καιρό και να με πιάσει και λάστιχο, η δεσποινής όμως εξυπηρετικότατη μετέφερε σύμφωνα με τις αλλαγές το ραντεβού, για να πούμε όμως και του στραβού το δίκιο όπως παραδέχτηκε και η ίδια επειδή δεν είχε άλλο ραντεβού εκείνο το πρωί. Μου τόνισε να μην π'ω τίποτα στην ρεσεψιον αλλά να πάω κατευθείαν στα ανσασέρ, εγώ όμως μπήκα από την πόρτα της καφετέριας και ούτε που με είδαν. Χτυπάω πόρτα λοιπόν και μου ανοίγει δηλά δηλά και με βάζει μέσα με ένα πολύ περίεργο στυλ (φόβος?), συστηνόμαστε φιλί στο μάγουλο χαρούλες και κουβεντούλα για την σοκολάτα που της πήγα. Εμφανισιακά ακόμα καλύτερη από τις φωτογραφίες πιο γλυκιά και ωραία ντυμένη, στο 3λεπτο μου λέει θα μπείς στο ντούζ? Και ήρθε η ξενέρα, δεν υπήρχε νερό ούτε για δείγμα, τρελαίνομαι και εγώ και αυτή, τηλεφωνεί και της λένε ότι είναι προγραμματισμένη διακοπή και είχαν ανακοίνωση κάτω αλλά αυτή δεν την είχε δεί, μετα πολλά πολλά μου λέι έκανες μπάνιο το πρωί? Όχι χθές βράδυ απαντώ και μου έδωσε μορωμάντηλα, καθαρίζω την επίμαχη περιοχή και βγαίνω. Οφείλω να ομολογήσω ότι επικρατούσε μια παράξενη έως νευρική ατμόσφαιρα με μικρές δόσεις χιούμορ, αλλά το περιορισμένο της ώρας και η λαχτάρα μου δεν μου άφησαν περιθώρια για παιρετέρω ανάλυση. Της είχα ζητήση να την γδύσω εγώ, με τα σχετικά γλωσόφιλα και τα χαδάκια πέφτει το φόρεμα σταματάει και το απλώνει δίπλα, συγνώμη λέει είναι ακριβό δεν θέλω να το πατήσω, το ίδιο και με το στρινκγ. Επιτέλους την έχω δίπλα μου γυμνή, μυροδάτη, απαλή επιδερμίδα, και λόγω σωματικής διάπλασης της εύκολα χρησιμοποιήσημη. Στο στοματικό δεν θα της έδινα βραβείο, μηχανικό μου φάνηκε χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο και χωρίς περιποίηση @@, της ζήτησα λίγο deep και μου λέει ότι κάνει ότι μπορεί, έχοντας όμως αμέσως μετά σε 69 τις τρυπούλες άρχισα να το ευχαριστιέμε, μόλις χαιδευα τις ρογίτσες έδειξε να ενοχλείτε και μου είπε ότι πονάει και να το κάνω πιο σιγά, CIM με εμένα γονατιστό να της κρατάω το κεφάλι. Το νερό επέστρεψε γρήγορο ντουζάκι και τσιγαράκι, social time ολιγόλεπτο έτσι και ετσι, για τον καιρό που δεν της άρεσε για το ταξιδι της στην πατρίδα την επομένη, για την Θεσαλονίκη που μάλον δεν θα ξαναπάει (γιατί δεν μου είπε) και για τον τύπο που μεθυσμένος το προηγούμενο βράδυ της συμπεριφέρθηκε βίαια και για αυτό πόναγαν οι ρόγες της. Έναρξη δεύτερου γύρου copy paste με τον πρώτο μου φόρεσε προφυλακτικό και ανέβηκε πάνω μου, εκεί έδειξε συμμετοχή αλλά ήθελε να της κρατάω με συγκεκριμένο τρόπο σφιχτά την μέση και να την πιέζω προς τα κάτω για να τελειώσει, εγώ βέβαια ήθελα να εξερευνώ όλο το κορμί της, αυτή τον χαβά της, μου έπαιρνε τα χέρια και τα τοποθετούσε όπως ήθελε αυτή, και ξαφνικά μου λέει δεν θα τελειώσω έτσι πάμε anal και σηκώνεται γυρίζει στα 4 μου βάζει λάδι και με οδηγεί σιγά σιγά μεσα της, εγώ δεν έφερα αντίρηση γιατί από την αρχή αυτό περίμενα και απορούσα θα χωρέσω δεν θα χωρέσω, δείχνει τόσο αδούλευτη, αλλά δεν είναι θέλει τον τρόπο της και αν μπεί μπήκε. Άντεξε καλά και έδειξε πολύ μεγαλύτερη συμμετοχή έτριβε σχεδόν βίαια το μουνάκι της όταν δεν το έτριβα εγώ, έδειξε να το απολαμβάνει, εγώ πάντως σίγουρα και κατέθεσα με καλό σφυροκόπημα έτσι, έμεινα λίγο ακόμα μέσα της έδειξε να χαλαρώνει εντελώς και μου είπε ότι τελείωσε δυνατά (δυνατά ή όχι κάτι έδειξε πάντως ). Ο χρόνος ήταν ήδη 55 λεπτά, βιαστικό ντουζάκι ντύσιμο και μισό τσιγάρο. Συμπέρασμα, πολύ όμορφη και γλυκιά, φοβερό petit σωματάκι χωρίς ατέλειες, στενές τρυπούλες, παράξενη ατμόσφαιρα, καλή συμμετοχή προς το τέλος. Θα την ξανασυντούσα εάν δεν υπήρχε κάτι άλλο τσεκαρισμένα καλύτερο, και για της δώσω μια ευκαιρία να με ενθουσιάσει. Σημέιωση η βαθμολογίες θα ήταν λίγο παραπάνω εάν με άφηνε το σύστημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 19, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
MASTORAS
Μέλος
Εγγραφή:
17 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
166
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού