Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας φίλοι μου κ χρόνια πολλά , στο πνεύμα της αλληλεγγύης οφείλω να καταθέσω κ εγώ την γνώμη μου για την κοπελιά περιεκτικά χωρίς να σας κουράζω αλλά να δώσω πλήρη εικόνα. Πάμε λοιπόν, άψογη συνεννόηση ήρθε σε δικό μου hotel εντυπωσιακή εμφάνιση super ντύσιμο κ εσώρουχα. Χείλη όντως φουσκωμένα σε επίπεδο λίγο αντιαισθητικό. Σώμα πολύ κοντά στις photo καλό συμμετρικό. Η κοπέλα είναι επαγγελματίας. Άπλωσε στο κομοδίνο ένα set από λάδια , δονητές , κ.λπ. – όχι κάτι extreme - κολπάκια με slow striptease , τριψίματα και παιχνίδι με καλό deep στοματικό , σε διάφορες παραλλαγές και τελείωμα στο στόμα όπου με style τα έβγαλε στο μπάνιο. Εδώ να πω κάτι σημαντικό για μένα. Πιάνει πολύ γρήγορα την ένταση σου κ την επιθυμία σου για GFE ή PSE και ανάλογα θα παίξει. Εκτιμώ ότι τα έχει και τα δυο , το PSE όμως το έχει καλυτέρα. Διαλλειματάκι καλό μασάζ , επιχείρησε για λίγο και μαλάξεις του κιτσου με τα ποδαράκια της όπου το κατέχει αλλά εγώ δεν είμαι fun και συνεχίσαμε σε διάφορες στάσεις με φινάλε στήσιμο στα τέσσερα και κατάθεση. Πολύ κακό της σημείο που ασχολήθηκε με βάλε – βγάλε το κοκαλάκι στα μαλλιά πάνω από οχτώ φορές κατά την διάρκεια που ήταν από πάνω μου , όταν με έγλυφε κ.λπ. Στο δια ταύτα , για να είμαι αντικειμενικός πρέπει να έπαιξε τον ρόλο της και η κακή μου ψυχολογία. Έχω την εντύπωση ότι αν ήμουν με turbo διάθεση style Γκουσκούνη ‘ ψάρια έχουμε ; τώρα θα σε γαμήσω ! ‘ , ίσως να είχα περάσει καλυτέρα. Μάλλον θέλει ένα μηχανοδηγό με όρεξη να την βάλει κάτω και να την πάει Λιανοκλάδι Είναι βέβαιο ότι θα αντεξει. Η σχέση απόδοσης/τιμής είναι 7,5 γιατί τα λεφτά 350 euro / 1,5 ώρα δεν είναι λίγα. . Λογω του συστήματος οι βαθμολογίες μου είναι οι εξής:
Εμφάνιση (πρόσωπο): 8,5

Εμφάνιση (σώμα): 9,0
Γενική συμπεριφορά: 9,5
Επικοινωνία: 9
Διάθεσησεξ/συμμετοχή: 9
Σχέση απόδοσης/τιμής: 7,5

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 23, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού