Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση πριν από αρκετό καιρό .

Αποφάσισα να γράψω και την δικιά μου γνώμη για το φαινόμενο Έμιλυ .
Διαβάζοντας όλες τις κριτικές και ανακαλύπτοντας και το forum για την κυρία αποφάσισα να την επισκεφτώ!!
Η συνάντηση έγινε πολύ εύκολα και ως ανεξάρτητη που δουλεύει πολύ γρήγορα. Αν και πρέπει να έχεις δικλίδα ασφαλείας για την ίδια ,ελέγχει τα πάντα και καλά κάνει.Κουλ
Φτάνω στο χοτέλι και τσουπ μου ανοίγει η ΕΜΙΛΥ. Καλό στήσιμο και κορμί αλλά πραγματικά υπάρχει θέμα με τα χείλη της. Δεν με χάλασε ιδιαίτερα γιατί εκείνη την ώρα σκέφτεσαι με το δεύτερο κεφάλι και τα βλέπεις σαν τα τέλεια τσιμπουκόχειλα.Money Mouth
( Απλά το αναφέρω για την θεοποίηση που έχει γίνει)
Όσο για τα υπόλοιπα τι να πω; Έχουν γραφτεί δις , τρις … εκατοντάκις.
Θα συμφωνήσω επαγγελματίας, λυσσάρα, καυλίαρα ναι σε όλα!!!!!!!
Απίστευτη επικοινωνία, άπταιστα αγγλικά . Απίστευτη προθυμία και όρεξη σε όλα, σε γλύφει παντού σε παίζει παντού, σε ψυχολογεί σε όλα.ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Μέχρι εδώ όλα είναι καλά. Απλά αναρωτιέμαι γιατί τόσο πανικός και θεοποίηση της κοπελιάς. Είπαμε ναι μεν αλλά υπάρχει μια φοβερή υστερία.. Χμμμ;
Όπως έχουν πει πολλές φορές παλιότεροι και εμπειρότεροι συναθλητές μας σεβασμός στα λεφτά μας , είναι δικά μας λεφτά. Εγώ λέω δεν είναι αρκετά χρήματα τα 300 και χωρίς αναλ ????? Χμμμ;
Θα μου πεις με τα 200 και 250 που ζητάνε κάτι κάμπιες δεν συγκρίνεται αλλα . . .
Ο καθένας συμφωνώ ότι είναι άρχοντας στην τσέπη του και στις αποφάσεις του . Απλά το αναφέρω γιατί οι εποχές είναι δύσκολες και θα πρέπει να είμαστε λίγο πιο προσεκτικοί και απαιτητικοί.ΝτροπήΝτροπή
Δεν αναφέρομαι μόνο στο συγκεκριμένο κορίτσι γενικά μιλάω, απλώς πιστεύω ότι θα διαβαστεί από περισσότερους στο the most popular c.t.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
koproskulo21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.208
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 blizardeye, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού