Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κριτική μου έρχεται με αρκετή καθυστέρηση λόγο φόρτου εργασίας
Ντροπή Αλλά την θεωρώ απαραίτητη, ως προς τους συναθλητές μου για οποιαδήποτε βοήθεια Χαμόγελο

Λοιπόν στο ρεζουμέ . Αν και η γνώμη μου είναι πως τα C.T. είναι υπερεκτιμημένα και γενικά σε τόσο δύσκολους καιρούς είναι πολλά τα λεφτά Άρη, για τους λάτρεις του αθλήματος( κάθε χόμπι έχει το τίμημα του) η κοπελιά είναι πραγματικά ΜΟΥΝΑΡΟΣ . Έχει απίστευτη φρεσκάδα, μιας και νέα στο κουρμπέτι , και απίστευτη προθυμία και όρεξη.
Πολύ πρόσχαρη και ευχάριστη και πάντα με το χαμόγελο. Το δε σώμα της είναι απιστευτο!!! Ιδίως όταν φοράει το κολλητό φορεματάκι της Φώτο Νο 4 είναι κόλαση . . . . ΓλώσσαΓλώσσα
¨Εχει ένα σώμα τελείως real , χωρίς παρεμβάσεις και τέλειο!!! Ψιλή και αρκετά αδύνατη
( δεν συνιστάται στους λάτρεις για πιασίματα ).
Οι υπηρεσίες τις καλές , αν και υστερεί λίγο στην εμπειρία λόγω της μικρής παρουσίας της στον χώρο αλλά με πάρα πολλά περιθώρια βελτίωσης . Περισσότερο GFE και χάδια .Κουλ
Η επικοινωνία μαζί της πολύ καλή, αρκετά καλά τα αγγλικά της. Προσοχή λιγο στο ότι είναι φλύαρη, ιδίως όταν είναι κουρασμένη ( βλέπεις είναι full booked σχεδόν όλη μέρα)και το ένα τσιγάρο φέρνει το άλλο, Χμμμ; αλλά αν τις πεις το τι θες δεν θα σου πει όχι . Νομίζω ότι δεν αναφέρεται στο site αλλά δίνει κουλούρι με +100, αρκεί να ενημερώσεις το γραφείο για να την ειδοποιήσουν ώστε να το ετοιμάσει, έτσι τουλάχιστον μου είπε!! (σημάδι ότι είναι αρκετά περιποιημένη και καθαρή)ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Τέλος ταξιδεύει μαζι με την Paris, την οποία την εκτίμα πολύ όπως λέει , δεν γνωρίζω αν παίζει κατι παραπάνω αλλα όπως και να το κάνεις έχει πολύ καλό δάσκαλο Μεγάλο χαμόγελο
Επομένως όλα συνηγορούν στο τέλειο δίδυμο. Εγω δεν το τόλμησα ,.Ίσως next time Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 21, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
koproskulo21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.208
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 blizardeye, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού