Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση σε πολυτελες ξενοδοχειο της Συγγρου μετα απο συννενοηση κατευθειαν με την κοπελα μεσω μηνυματων.Φορουσε στενο ασπρο φορεμα που τονιζε τις καμπυλες της και αναδεικνυε τα μακρια της ποδια .Ειναι μια γλυκεια κοπελα, ψηλη με αρμονικες αναλογιες σωματος.Στηθος φυσικο μετριου μεγεθους και μεγαλες ρογες. Υπεροχα δαχτυλα χεριων και ποδιων και απαλη επιδερμιδα.Ηλικιακα λιγο πανω απο τα τριαντα ,αλλα καλοδιατηρημενη. Ευχαριστη και φιλικη στη συζητηση μου εδωσε την εντυπωση ατομου καλλιεργημενου και συνηδειτοποιημενου για την αποστολη που της ζητειται να διεκπαιρεωσει,Την θεωρω πολυταλαντη καθοσον ολες οι υπηρεσιες που μου προσφερε ηταν υψηλου επιπεδου.Πεντακαθαρη. Πιπα βαθεια ,με υψηλη τεχνικη και φτυσιματα ,που με εκανε να μην αργησω να τελειωσω στο στομα της.Επισκεψη στο μπανιο για τη απαλλαγη των υγρων και επιστροφη της για να μου κανει ενα χαλαρωτικο μασαζ με baby oil.Ο δευτερος γυρος περιλαμβανε εναλλαγες στασεων και πηδημα με παθος.Δυστυχως δεν προλαβα να δοκιμασω την πισω τρυπα,που συμπεριλαμβανονταν στην τιμη,αλλα δεν πειραζει.Πιστευω οτι θα μου δοθει η ευκαιρια να το κανω προσεχως.Θεωρω οτι μου προσφερε αριστο συνδυασμο PSE και GFE.Το τιμημα αλμυρο , αλλα νομιζω οτι τιμαει τα λεφτα που περνει και κανει οτι μπορει για να φυγει ο πελατης ευχαριστημενος.Με εμενα το πετυχε και προτιθεμαι να την ξανατιμησω τον Ιουνιο που μου ειπε οτι θα ξαναερθει στην Αθηνα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 14, 2011
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού