Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κλείνω ραντεβού μετά από άψογη συννενόηση με το πρακτορείο και όταν φτάνω στο πολυτελές ξενοδοχείο γίνεται διακοπή ρεύματος -ας όψεται η απεργία της ΔΕΗ-.

Δεν πτοήθηκα ανέβηκα από τις σκάλες και χτύπησα στο δωμάτιο ακριβώς στην ώρα μου. Ανοίγει ένα πολύ σέξυ μωράκι (γύρω στο 1.70 με γλυκό χαμογελαστό πρόσωπο και τέλειο σώμα για όσους αρέσουν τα σώματα χωρίς καθόλου λίπος και δεν τους νοιάζει πολύ το βυζί) με ένα κοντό φορεματάκι.

Να μην τα πολυλογώ (είμαι και καινούργιο μέλος) πολύ καλή πίπα (αν και έδινε προσοχή μόνο στον κορμό και όχι στα μπαλάκια), φοβερό χαμόγελο, τέλειο κώλο (δεν δίνει) και φοβερή επικοινωνία. Τέλειο ξυρισμένο μουνάκι γενικά πολύ αρωματισμένη και με τέλειο δέρμα. Στο 2ο γύρο τον ρούφαγε κοντά 40 λεπτά! Σχεδόν απογοητεύτηκε που δεν τις τα έδινα -ας όψεται το άγχος και η κούραση-.

Προτείνεται γενικά για όσους αρέσουν τα πολύ αδύνατα σώματα και η πολύ ευχάριστη επικοινωνία. Προσοχή καμμία σχέση με PSE.

Εγώ πάντως πέρασα μια χαρά (αν και το ρεύμα ήρθε 5 λεπτά πριν φύγω) και θα την ξανατιμήσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 14, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού