Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ααααχχχ βρε Αντ...ούλα, γιατί μου το καμες αυτό? Πρέπει να ήμοουν το τρίτο της ραντεβού.Δεν είχα δει κριτικές και επειδή μου αρέσει το άγνωστο το αποφάσισα και πήγα.Ένα έχω να πω.Έσπασα το ατομικό μου ρεκόρ με την κοπέλα, τέσσερις φορές σε μία ώρα.Για την ακρίβεια σε 50 λεπτά.Το προηγούμενο το κατείχε η συναδελφός της Κρυσταλ Κράουν με τρεις φορές την μία ώρα.Το τρομερό ήταν ότι ενώ τέλειωνα,δεν μου έπεφτε.Μέσα σε 2 λεπτά ήμουν πάλι έτοιμος για μάχη.Η κοπέλα είναι πολύ γλυκιά και χαμογελαστή με άκρως καυλωτικό σώμα και τέλειο κωλαράκι που το έγλυφα όλη την ώρα.Αγγλικά τέλεια, ενώ ήταν πολύ καυλωτική και ζεστή και στα ολιγόλεπτα διαλλείματα που κάναμε.Είνα 28 ετών γιατί είχα ακούσει για κάτι 40 και τέτοια.Πίπα με απ'όλα, με χέρια και χωρίς,στησίματα ιδανικά και γενικά πακέτο ΧΧΧ.Αν μη τι άλλο,σίγουρα ξέρει την δουλειά της.Εμένα προσωπικά με τρέλλανε γιατί είναι ο τύπος της γυναίκας που μου αρέσει.Κατά την ταπεινή μου άποψη αποτελεί μία πολύ καλή επιλογή για όλα τα γούστα...δηλαδή gfe και pse.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 06, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού