Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
το review αφορα συναντηση που εγινε λιγους μηνες πριν , οταν ειχε πραγματοποιησει ct στην πολη . αν και μπορεις να την βρεις να συνεργαζεται με τουλαχιστο ενα γραφειο στη μπρατισλαβα , κανει και σολο καριερα κι αν κρινω απο οσα μου ειχαν πει και απο οσα ειδα εγω ο ιδιος , τα καταφερνει μια χαρα . συνενοηση τσακ μπαμ με 1-2 sms και υποδοχη οπως της ειχα ζητησει . εντυπωσιακη παρουσια , ευγενεστατη στην συμπεριφορα της , παντα με χαμογελο , ματαρες πανεμορφες , χειμαρος πλατινε μαλλιων , μια ομορφια να χαιρεσαι να την εχεις . πολυ ομορφη γυναικα , οχι με την κοριτσιστικ αθωοτητα που δειχνει στην α/μ φωτογραφια , αλλα πιο γυναικα , πιο θηλυκο . ηλικιακα την υπολογισα 25-27

σου κανει ολα τα γουστα , δεν λεει οχι σε τιποτα , φιλι αρχικα απαλο με παιχνιδια της γλωσσας και οσο προχωρουσε πιο παθιασμενο , μεχρι που μου ειχε τραβηξει και μια δαγκωνια που με πονεσε . πεντακαθαρη , γουσταρει το γλυψιμο και το ανταποδιδει με το παραπανω και σε κοιταει στα ματια με τροπο που σε κανει να λιωνεις . μου εκανε τουλαχιστο 20 λεπτα τσιμπουκι χωρις να σταματα να με χαιδευει , σε σημειο να ειμαι συνεχως ετοιμος να της τα δωσω στο στομα και με σταματουσε παντα στο παρα τσακ λιγο πριν χυσω . κι αν κρινω απο το χαμογελο ικανοποιησης , το διασκεδαζε να παιζει το παιχνιδι αυτο και να με κραταει στα ορια . μετα απο 2-3 εναλλαγες απο doggy , cowgirl (στο οποιο αντεχω και κρατιεμαι ) την εριξα ιεραποστολικα , που το παιχνιδι ηταν ηδη στη ληξη του . λιγο πριν χασω τα μυαλα μου , εβγαλα καποτα , τα πηρε στο στομα μεχρι την τελευται σταγονιτσα και δεν αφησε τον πουτσο μου να βγει μεχρι που τον στραγγιξε - ταλαντουχα η μικρη δεν λεω , με εφεση στο ρουφηγμα

εαν τυχει και ξαναρθει , σιγουρα θα την συναντησω , για περισσοτερη ωρα αυτη τη φορα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
ViperMC
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού