Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σε συνέχεια των σχολίων των υπολοίπων συναγωνηστών θα προσθέσω και εγώ την εμπειρία μου με την Paris.
Όμορφη κοπέλα , πολύ ωραίο πρόσωπο με γαλάζιο μάτι που όταν σε καρφώνει στην πίπα σε στέλνει αδιάβαστο, ψηλή και με ωράιο για το δικό μου γούστο κορμί.
Η όλη συνεδρία άργησε λίγο να ξεκινήσει με δική μου υπαιτιότητα. Αρκετή κουβέντα και σοσιαλιαζεσιον , αλλά πάντα όλη την έκβαση την είχε αφήσει στην δική μου πρωτοβουλία. Ευχάριστη στην κουβέντα και περνάμε στα επί του έργου όπου τα εδωσε όλα και με διάφορες εναλλαγές τελικά κορύφωση όπου αρχίζει να μου φωνάζει είσαι τρελός γιατί τελείωσες κτλ....
Σόσιαλ τιμε και ξανά επί του έργου. Δυστυχώς ο χρόνος είχε περάσει και δεν είχαμε τρίτο γύρο..

Γενικά καλή συμμετόχη, πολύ όμορφη κοπέλα και ευχάριστη στην συζήτηση, οπότε και τελικά ένα πολύ ωραίο δίωρο και μια ωραια εμπειρία.
Παραπάνω βαθμολογία δεν με αφήνει το σύστημα να βάλω, το μόνο που κόβω λίγο είναι στην σχέση απόδωσης/τιμής, γιατί θεωρώ ότι όλα τα πρακτορεία πρέπει να ρίξουν κάπως τις τιμες . Το μόνο παρατράγουδο: το μυνημα για τον αριθμό του δωματίου άργησε λίγο να φτάσει, αν και πάλι θα αργούσα να φτάσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 19, 2011
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού