Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 38 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνεννόηση εύκολη και γρήγορη μέσω SMS
Συνάντηση σε κεντρικό ξενοδοχείο της πλατείας Καραϊσκάκη.
Το δωμάτιο δεν μου άρεσε γιατί δεν είχε καθρέφτες (γούστα είναι αυτά).
Η κοπέλα είναι όμορφη στο πρόσωπο (φυσιογνωμικά μου θυμίζει Uma Therman).
Το σώμα της είναι αυτό που με καύλωσε περισσότερο. Γιατί ενώ δεν έχει ίχνος περιττού λίπους όπως είπε προηγούμενος συναθλητής, διατηρεί ατόφια τα χαρακτηριστικά που κάνουν ένα σώμα γυναικείο: κώλος, περιφέρεια και στήθος (με σειρά προτεραιότητας). Το μουνάκι της είναι ξυρισμένο και λαχταριστό.
Στα προκαταρκτικά ξεκίνησε με φιλιά (απέφυγα στόμα) και πήγε σιγά σιγά προς τα κάτω όπου ξεκίνησε πίπα αφού της ζήτησα εγώ να βάλει προφυλακτικό πρώτα. Να σημειώσω εδώ ότι με προέτρεψε άμα δεν κάνει κάτι όπως θέλω να της το πω!
Δεν την άφησα και πολύ ώρα για να μη με τελειώσει με πίπα και ξεκίνησα για μουνί όπου την πήρα σε διάφορες στάσεις χωρίς να πει τίποτα. Όταν πλησίαζα να τελειώσω πήγα να της το βάλω στο λαχταριστό κωλαράκι της όπου εκεί μου έκανε τη δύσκολη: Θα πονέσω, και να μπεις σιγά σιγά και τα γνωστά λόγια του... κώλου. Ρε κοπέλα μου -σκέφτηκα- αυτό είναι το “anything in my ass” που έλεγες;
Άλλαξε θέση σε ανάσκελα, έβαλε και λιπαντικό και σιγά σιγά μπήκα ενώ πέταγε και κάτι “SLOOWWWWly” ανακατεμένα με κουβέντες στη μητρική της γλώσσα.
Και έφτασα στο καλύτερο για μένα που ήταν η αίσθηση της τρύπας της. Η καλύτερη που έχω μπει στα λίγα CT που έχω πάρει. Το κακό ήταν ότι τέλειωσα σχεδόν αμέσως ρε γαμώτο!
Βγάζοντας υπήρχαν λίγα “ίχνη” στο προφυλακτικό αλλά ο κώλος είναι κώλος τι να κάνουμε.
Στη χαλάρωση έπιασα κουβέντα όπου είχε πολύ καλή συμμετοχή. Το κακό είναι ότι δεν πρόλαβα για δεύτερο γύρο. Τέλος χρόνου – την χαιρέτησα και έφυγα.
Τελικό συμπέρασμα: Αν ξαναπάρω CT θα πάρω μάλλον αυτήν. Πιστεύω ότι το να γαμάς αυτή τη γυναίκα σε όλες τις τρύπες τις όσες φορές μπορείς για μια ώρα στο χώρο της με 200€ είναι αξία που δεν χτυπιέται εύκολα.

Σημείωση προς διαχειριστές: Στη βαθμολογία πρακτορείου ρε παιδιά βάλτε και “Ανεξάρτητη”.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 20, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
seducer
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
738
Πόντοι:
6.135
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού