Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαπίστωσα, ότι κατά την διάρκεια της απουσίας μου, μόνο ο «γιατρός» γαμούσε και το «παραδεχόταν». Οπότε αγαπητέ μου, όχι μόνο 10αρια από μένα και 20αρια βάλε …εγώ θα κάνω μόκο.
Κατά τα άλλα, πολλοί αμπελοφιλοσοφούν κι άλλοι γράφουν τα απομνημονεύματά τους.
Οι υπόλοιποι δείχνουν σαφή προτίμηση στην Σωτηρία Μπέλλου με μουσική υπόκρουση Δήμου Μούτση:
«Δεν λες κουβέντα, κρατάς κρυμμένα μυστικά και ντοκουμέντα…».
Ξανθό μουνάκι από πρακτορείο που πάντα έχει real photos και δεν γράφτηκε κουβέντα…Χμμμ;
Anyway, η Alina ήταν μέσα στις προεπιλογές μου και προτιμήθηκε με βάση τους στίχους του Κώστα Τριπολίτη στο τραγούδι της Μπέλλου που προανέφερα:
«Ξέρω τ' όνομά σου την εικόνα σου και πάλι από την αρχή, ψάχνω για μια διέξοδο γυρεύοντας μια αλλιώτικη ζωή... ...ζητώντας κάτι που να μη γίνεται ουρλιαχτό κι οφθαλμαπάτη…» Εμμμμ
Κι αυτό γιατί από tip φίλου που ευχαριστώ, ήξερα ότι είναι το κορίτσι των φωτογραφιών, προτιμήθηκε λοιπόν απ’ το να ψάχνω άγνωστη στα τυφλά με πιθανότητα να ουρλιάξω βλέποντας την απάτη των fake φωτογραφιών.
Όπως πάντα άψογο και ευγενέστατο το πρακτορείο, στο τρίτο sms πήρα το δωμάτιο για το κεντρικότατο hotel.
Εντυπωσιακή υποδοχή, περιποιημένη με ψηλοτάκουνες γόβες και sexy underwear. Γλώσσα
Αν αφαιρεθεί το “professional” από τις άνω photos, μένει αυτό που αντίκρισα εγώ.
Ψηλό εντυπωσιακό κορίτσι, 24αρα θα έλεγα με ξανθό μακρύ μαλλί, και γατίσια γκριζογάλανα μάτια.Μεγάλο χαμόγελο
Σώμα απλώς καλούτσικο, γιατί είναι αγύμναστη και έχει για τα γούστα μου 2 παραπανίσια κιλά που φαίνονται ιδιαίτερα στην μέση.
Πόδια ωραία μακριά, κώλος μέτριος, βυζί μικρό αλλά με ρώγες ωραίες.Χαμόγελο
Ντυμένη δείχνει σαφώς πιο μούναρος αλλά αυτό συμβαίνει με όλες τις γυναίκες.
Αγγλικά πολύ μέτρια αλλά ήταν άνετη στο social time, χαμογελαστή, ευχάριστη, ευγενική και σίγουρα το έντονο βλέμμα που αποτυπώθηκε και στο φωτογραφικό φακό με προϊδέαζε για την συνέχεια.Χαμόγελο
Δεν ξεκινήσαμε πάντως καλά γιατί η πίπα ήταν τραγική και με ανάγκασε να την πιάσω τα χέρια και να την εξηγώ πώς να το παίρνει με ρυθμό και βαθιά.Ντροπή
Ιδιαίτερα πρόθυμη πάντως να με ευχαριστήσει όπως και στο γαμήσι στο οποίο ήταν πολύ καλή, σε επίπεδο που να μπορείς να πεις ότι «το’χει».
Πηδηχτήκαμε δυνατά σε πολλές στάσεις, αρέστηκε κι εκτός κρεβατιού, αντέχει αρκετά το σκληρό παιχνίδι έχοντας και την ικανότητα να το εναλλάσσει από gfe σε ψιλοpse και αντιστρόφως.
Στην πρόταση μου για cim αντιπρότεινε cif. Κρίμα την φατσούλα την είπα αλλά μόνο γέλασε, εκεί τα «πήρε» τελικά.
Να συμπληρώσω ότι η κωλοτρυπίδα της ήταν πεντακάθαρη, περιποιημένη και στενή. Δεν διαφημίζει ότι κάνει anal, χρησιμοποιώντας “tip” όμως το προσπάθησα.
Μάλλον με άκομψο τρόπο, ίσως κι επειδή τα αγγλικά δεν την βοηθούν άφησε υπόσχεση για την επόμενη φορά για να έχουμε περισσότερη ώρα.
Ακούστηκε σαν: «Κλείσε 2ωρο+ την άλλη φορά και με + ένα 100ρακι γαμάς το κωλαράκι».
Κι επειδή αυτό το στυλάκι εμένα δεν μ’ αρέσει, μάλλον δεν θα υπάρξει άλλη φορά.
Αυτό δεν αναιρεί ότι πέρασα πολύ καλά κι ότι έχει το «πακέτο» εμφάνισης υπηρεσιών για να βρίσκει εύκολα repeaters.
Με λίγα λόγια δηλαδή, πρόκειται για το ωραίο ξανθό κορίτσι των φωτογραφιών, που δείχνει να έχει το «μέταλλο» που χρειάζεται αυτή η δουλειά, δεν νομίζω όμως ότι αυτό το «μέταλλο» είναι χρυσάφι.
Γι αυτό όμως που είμαι σίγουρος είναι ότι έχει την πουτανιά να κάνει πολλούς να το «επιχρυσώσουν»…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 19, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.390
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Kaloeros, ZeroTolerance

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2011
1. Στην πρόταση μου για cim αντιπρότεινε cif. Κρίμα την φατσούλα την είπα αλλά μόνο γέλασε, εκεί τα «πήρε» τελικά.
2. Ακούστηκε σαν: «Κλείσε 2ωρο+ την άλλη φορά και με + ένα 100ρακι γαμάς το κωλαράκι»
============================================================================================
1. cif και μόνο CIF
2. κοίτα ρε φίλε που το παίζουν και μυξοπαρθένες... με τέτοιες φωτογραφίες στο προφίλ τους έπρεπε να διαφημίζουν DP και όχι να δηλώνουν κυρίες... {οι αληθινές κυρίες δεν κολλάνε πουθενά, και δεν χρειάζονται καν διαφήμιση}
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1