Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πριν λιγες ωρες τελειωσε το ραντεβουδακι με την νελλυ, λοιπον παω στο γνωστο χοτελ φτανω στο δωματιο και βλεπω απ εξω δισκους με φαγητα και μια αλλη γκομενα να μπαινει μεσα στο δωματιο, λεω τι εγινε ρε πουστη λαθος δωματιο μου δωσανε εδω γινεται παρτυ, με τα πολλα χτυπαω την πορτα μου ανοιγει το κοριτσι εντελως διαφορετικη απο φωτο, αρκετα κοντουλα προσωπο συμπαθητικο οχι κατι φοβερο και εντελως χυμα με το στριγκακι και ενα φανελακι με υποδεχθηκε και ηταν και αβαφτη! λοιπον στο δωματιο ηταν μαζι της και η κιαρα η καλυτερη φιλη της απο οτι μου ειπε, το δωματιο το ειχαν σε τραγικη κατασταση, καπνιζανε και γενικα αστρωυα κρεβατια κ.λ.π το δωματιο τεκες εφαγα πολλη χωρο για αυτα, απλα εγω τα θεωρω σημαντικα,παμε και στο ζουμι πολλη φιλικο το κοριτσι μου προτεινε και duo με την κιαρα αλλα δεν ... τι χαλι ηταν αυτη η κιαρα ρε πουστη? , λοιπον ωραια πιπα βαθια μετα 69 το μουνακι της πολυ καθαρο , αλλαξαμε αρκετες στασεις, και η συμετοχη της αρκετα καλη ,μετα περασαμε και στο δευτερο γυρο μετα απο δικια της προτροπη βεβαια σε πιο χαλαρα πραγματα οσπου εγινε και η καταθεση στο σωμα της περασα αρκετα καλα αν και με χαλασανε τα υπολοιπα που εγραψα και πιο πανω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
stratigosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
20
Πόντοι:
1.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού