Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Παρά τα σχόλια των συναγωνιστών, μπήκα στον πειρασμό να τη συναντήσω 1ον γιατί το προσωπάκι της μου θύμιζε μία πιτσιρίκα στην παλιά μου γειτονιά (παιδικός έρωτας) και 2ον γιατί η φωτο στο άλλο προφίλ που μπρούμυτη είχε ένα κωλαράκι κόλαση με είχε κάνει πύραυλο.
Σε mail την προηγούμενη μου έγραψαν πως με +100 ευρώ θα έχω όλα τα extra. Μου φάνηκε super το όλο σκηνικό κ με ένα τηλεφώνημα σε μισή ώρα ήμουν στην πόρτα της...
Την πρώτη ήττα την έφαγα όταν άνοιξε με ένα πουλόβερ και κάτι παντόφλες "της θείτσας" και καρφώθηκε κατευθείαν στο netbook... Πάνω που ήμουν έτοιμος να την κάνω μου σκασε χαμόγελο και με ρώτησε τι ήθελα να φορέσει μέχρι να κάνω ντουζ...εκεί την πάτησα και έμεινα...
Βγαίνοντας από το μπάνιο ήταν στο κρεβάτι ολόγυμνη μόνο με γόβες και άρχισα να σκέφτομαι πως θα περάσω καλά...το κορμάκι της 100% στα γούστα μου...αδύνατη, λεπτά μακριά πόδια, ωραίο κωλαράκι και το στήθος μικρό μεν αλλά εμένα για κάποιο ακατανόητο λόγο μ έφτιαξε άσχημα...
Εκεί κάπου σταματάνε τα καλά. Μου ξεκαθάρισε πως eχtra δεν κάνει..Σε ότι της ζήτησα δεν έφερε αντίρρηση αλλά η συμμετοχή της ανύπαρκτη...πίπα μέτρια με χέρι, τα στησίματά της συμπαθητικά αλλά μέχρι εκεί και γενικά είχε ένα αδιάφορο ύφος που ένιωθα σα να είμαι με ένα ντουβάρι...
Το χειρότερο δε όταν πήγα να τελείωσω ανέβηκα πάνω της και με το ένα χέρι έκρυψε το πρόσωπό της και με το άλλο προσπάθησε να αποκρούσει τα βόλια!!!! Στο τσακ δεν μου πεσε...
Αν και η εμφάνισή της με προϊδέασε για ένα συμπαθητικό δύωρο, η συνάντηση ήταν απογητευτική...Αυτά παθαίνεις αν σκέφτεσαι τις κρίσιμες στιγμές με το κάτω κεφάλι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 28, 2011
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού