Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η συναντηση εγινε μεσα του περασμενου Νοεμβριου, και γραφω αυτη την κριτικη λογω του οτι την ειδα (την κοπελλα) σε τωρινο τουρ της Τουρκια με αλλο ονομα και θυμηθηκα. Ειχα κλεισει ξενοδοχειο Πειραια η μαλακια μου ηταν οτι την ειχα δει λετε και θα συναντουσα παλια μου φιλη, Ειχα φροντισει να υπαρχουν στο ψυγειο ποτα, δυστυχως μεσα σε μια ωρα ειχαμε πιει 4 μικρες βοτκες εκεινη και αλλα τοσα μπακαρντι εγω. Καποια στιγμη μου προτεινε για DUO κατι που δεν δεκτηκα γιατι δεν ημουν προετοιμασμενος, νομιζω οτι στραβωσε. Μετα απο μια ωρα σηκωνεται και μου λεει ''και τωρα τι κανουμε'' πηγα προς το κρεβατι και την περιμενα. Ηρθε και ξαπλωσε διπλα μου και κοιτουσε σαν χαζη το νταβανι. Προσπαθησα να την φιλησω, ηταν σαν νεκρη. Καποια στιγμη τα πηρα και της λεω μηπως θελεις να σου φωναξω ταξι? Μου απαντησε οτι εχει χασει τις δυναμεις της και οτι θελει ταξι. Σηκωθηκαμε και της λεω, θελω τα υπολοιπα λεφτα απο εκεινα που προπληρωσα. Μου απανταει να επικοινωνησω με το πρακτορειο της, Ετοιμαζομαι να το κανω, το μετανιωνει και μου επιστρεφει 2 ωρες. Απο εμφανιση, οπως ακριβως στις φωτο. Σας παραθεσα μονο τα γεγονοτα ομως τα συμπερασματα δικα Σας!!


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2010
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
372
Πόντοι:
881
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού