Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Υστερα απο ευκολη συννενοηση με το πρακτορειο συναντησα την Μελισσα στη Θεσσαλονικη.Μου ανοιξε την πορτα του δωματιου χαμογελαστη και φορουσε μαυρο μεταξωτο νυχτικο.Η πρωτη μου εντυπωση ηταν οτι οι φωτογραφιες του πρακτορειου ειναι παληες,χωρις ομως να ειναι παραπλανητικες.Σιγουρα δεν ειναι 26 χρονων που αναφερεται .Νομιζω οτι ειναι γυρω στα 35 αλλα παραμενει μια ποιοτικη και ομορφη γυναικα με υπεροχα γαλανα ματια.Μετα απο μια συντομη συζητηση και το καθιερωμενο μπανακι,αρχισαμε τον αγωνα που περιελαμβανε δυο γυρους.Διαθετει υπεροχο δερμα και σφιχτο σωμα .Ξερει να φτιαχνει τον ανδρα με υπεροχη,υγρη και βαθεια πιπα με την απολυτα απαραιτητη χρηση χεριων.Συμμετειχε ενεργα στην πραξη και εδειξε να το απολαμβανει.Επετρεψε την βαθεια χρηση χεριων και στις δυο τρυπες και εδειξε να τις αρεσει, μη αφηνοντας με να σταματησω μεχρι να χυσει.Τελειωσα κατοπιν και εγω εχοντας την απο κατω και φιλωντας την στο στομα .Ο δευτερος γυρος περιελαμβανε μονο στοματικο,αλλα αξιζε. Συμπερασματικα ειναι μια καλη και ποιοτικη λυση .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού