Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 37 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με τη Louise έχω ξανασυναντηθεί παλαιότερα και δεν ξέρω γιατί δεν την ξαναείδα ενώ είχα περάσει καλά...μάλλον τα μυαλά μας στoυς εισβολείς CT και στα anal.
Οπως έχω ξανα πεί κλασσάτη, αέρινη, ψιλόλιγνη με γλυκό προσωπάκι που όταν φεύγει το άγχος της συνάντησης και γνωρίζεσαι καλύτερα με το πέρασμα της ώρας γίνεται πιό όμορφο γιατί έχει παιδικό χαμόγελο.
Μετά το μπανάκι εμφάνιση με εσώρουχα και τις γόβες που άρχισε τα γλωσσόφιλα και τα τριψίματα.Αφού με έγδυσε ,έπιασε το στόχο που είχε γίνει τούρμπο που όλο και το ζούλαγε (έσφιγγε)γιά να αισθανθεί με τί θα μπουκώσει.ΠΙΠΑ βαθειά...πολύ βαθειά με εξαφάνιση συνέχεια και γύρισμα της γλώσσας .Τρελλή αίσθηση.Νομίζω ότι την καταέβρισκε και η ίδια κοιτάζοντάς με λάγνα ενώ με εξαφάνιζε.Με τίποτα δεν ήθελα να σταματίσω αυτή την απογείωση και μετά πολύ ώρα ...μπάμ μέσα στο στόμα της που τα γύριζε πολύ ώρα στο στόμα και χείλη της.Δεν είμαι σίγουρος άν τα έφτυσε ή πήρε συμπυκνωμένη πρωτείνη.Μετά μπανάκι και τσιγαράκι ξανά επανάλειψη πανομοιότυπης πίπας αλλά αυτή τη φορά ελεγχόμενα ζήτησα σκούφο γιά να αρχίσει γύρος του έλα να δείς.Καβάλημα πάνω μου ,καρεκλάτα κοιτάζοντάς με ή ανάποδα βλέποντας την υπέροχη κωλάρα να λικνίζεται ενώ έσφιγγα τα όμορφα φυσικά στήθη της.Γυρίζει και μου ζητάει doggie αλλά της ζητώ να πάρει θέση όπως στη τελευταία φωτό της και εγώ από πίσω.Μου ζήταγε να μη τελειώσω γιατί της άρεσε πολύ και εγώ παρ΄ολίγο να πάθω εγκεφαλικό από το συνεχές γαμήσι .Της ζητώ να έρθει σένα αγαπημένο μου έπιπλο και απόλαυσα ένα από τα καλύτερα γαμήσια.Ποδια πάνω,ποδια κάτω πόδια στο πλάι.Κουλούρι δεν το συζητούσε.(εξ ού το 8 στην απόδοση).Μετά το μπάμ..πολύ κουβεντουλα ενώ ντυνόμασταν χωρίς βιασύνες.Νομίζω ότι αξίζει γιά μεγαλύτερες συναντήσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού