Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μιας και της έκανα μια αφιέρωση στα χειρότερα ct του 2010 είπα να βάλω και στο προφίλ της κάτι στα γρήγορα μπας και σώσω κανα παίχτη!
Όταν μια κύπελλα ενδιαφέρεται πιο πολύ να μου κάνει μασάζ στο meeting όπως και αυτή ξερώ ...την πάτησα! Καλοδιατηρημένο milfάκι που άρχισε να σπάει λίγο! Καλοδιατηρημένο, σφιχτό γυμνασμένο κορμί με πρόσωπο που μαρτυρά την ηλικία της! Λίγο μόνο στους γοφούς έχει αρχίσει να γεμίζει με λίγα περιττά ψωμάκια!
Πολύ καθαρή σχεδόν υστερική με την καθαριότητα! Αρκετά καλά αγγλικά ως εδώ καλά αλλά από εκεί και πέρα το σέρβις της χάλια! Εντελώς επιφανειακή πίπα σχεδόν μόνο πιπίλισμα του κεφαλιού! Όταν πήγα να της πω να το πάρει λίγο πιο βαθειά στην πίπα και τραβήχτηκε γιατί νόμιζε θα της έκανα face fuck! Έχω τύχει να βάζουν gel αρκετές φορές αλλά δυο διαφορετικά gel μονό σ'αυτη και σιγά τα πολλά ραντεβού που είχε και φοβήθηκε μην κάψει το νινί της! Μαμήσι με γρασαδόρο λέμε! Χάσιμο χρόνου και χρημάτων το RDV μαζί της! Το διέγραψα εντελώς από την μνήμη μου αμέσως μέχρι πριν λίγο καιρό που άρχισε η συζήτηση για τα χειρότερα ct του 2010 και την ξαναθυμήθηκα!
Να περνάτε καλά παίχτες

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
14
Πόντοι:
1.366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού