Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 25 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η πρώτη κριτική που γράφω για CT γιατί συνήθως βαριέμαι.

sorry συναγωνιστές αλλά αυτή είναι η αλήθεια, παρ όλα αυτά εγώ τις δικές σας κριτικές τις διαβάζω πάντα με ευλάβεια.

σήμερα γράφω γιατί το κορίτσι αξίζει μιας καλής κριτικής γιατί μου χάρισε ένα πολύ όμορφο τρίωρο.

κατ αρχήν το πρακτορείο ήταν άψογο, γρήγορη συνενόηση και απολύτως κατατοπιστική. Ξενοδοχείο γνωστό και καλό.

και τώρα στο προκείμενο. Για μένα καλή τουρίστρια είναι αυτή που μπορεί να σου δώσει αυτό που θέλεις στην κάθε στιγμή που το θέλεις, χωρίς να χρειαστεί να το ζητήσεις. Εγώ πήγα με διάθεση για GFE και η κοπελίτσα μου το πρόσφερε απλόχερα. από εμφάνιση στο πρόσωπο είναι αρκετά καλύτερη από τις φωτό με μεγάλο ατού τα μάτια και το χαμόγελο.

σώμα ακριβώς όπως στις φωτό (όσοι γουστάρουν πιασίματα βυζάρες και κολάρες ας στραφούν σε άλλες λύσεις). η επικοινωνία για όλους είναι πρόβλημα γιατί τα αγγλικά της είναι επιπέδου Α προκαταρκτικής και μάλιστα στα μέσα της χρονιάς. καταλαβαίνει λίγα ελληνικά άλλα δυσκολεύεται στην ομιλία, λέει ότι ξέρει γερμανικά άλλα δεν το τσέκαρα.

τέλος πάντων έγω δεν είχα κανένα πρόβλημα γιατί σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις με σώζουν τα πολύ καλά πολωνικά μου που μοιάζουν πολύ με τα τσέχικα κι έτσι συννενοηθήκαμε μια χαρά.

εκπληκτική πίπα, ίσως η καλύτερη που μου έχουν κάνει, δεκτική σε ότι καταλάβει ότι σου αρέσει, δεν χρειάστηκε να της ζητήσω τίποτα. τώρα λεπτομέρειες για το τι ακριβώς κάναμε δεν μπορώ να σας δώσω άλωστε δεν έχει και πολύ σημασία γιατί αυτό που έκανε σε μένα σε άλλον μπορεί να μην το κάνει και αντίστροφα. πολύ τρυφερή και παρότι στο κρεβάτι είναι σκυλί η πραγματικότητά της μάλλον είναι διαφορετική. άρα πάρτε ότι γουστάρετε.

και μια συμβουλή. αν θέλετε να την κάνετε να σας εμπιστευθεί και να ανταποδώσει χαιδέψτε την και γλύψτε την όσο περισσότερο μπορείτε, άλλα προσοχή με πολύ τρυφερότητα.

εγώ πάντως θα την ξαναδώ σίγουρα και μάλιστα πολύ σύντομα, άλλωστε με παρακάλεσε να το κάνω και μάλιστα με πολύ όμορφο τρόπο. μάλλον βοήθησε πολύ η πολύ καλή επικοινωνία μας.

αυτά τα πολλά, θα επανέλθω όταν θα έχω πάλι κάτι αξιόλογο.

πάντως οι κριτικές σας με βοήθησαν αρκετά και σε αυτήν την περίπτωση αν και λίγο διφορούμενες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 25, 2008
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού