Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα αγωνιστές

Η Πάρις είναι μια γυναίκα που σε τραβάει το βλέμμα της και ας είναι ντυμένη με κελεμπία ακόμα και με μπούρκα Κουλ ! Εχει αυτή την προστυχιά του θα σε βάλω κάτω (ή θα σε βάλλει κάτω Σπασίκλας Χμμμ; )και θα δεις το Χριστό φαντάρο!Ειδικότερα δε αν είναι σε κέφι και έχει πιει και κανένα ποτηράκι παραπάνω νομίζεις ότι είσαι στο κλούβί με την τίγρη Γλώσσα

Σώμα πολύ καλό και με μικρό βυζάκι ,ο κώλος της όμως είναι όλα τα λεφτά!!!Στα 4 είναι λες και παίζεις τελικό στο Γουέμπλευ Μεγάλο χαμόγελο Δεν θέλεις να περάσει η ώρα με τίποτα!


Service πολύ καλό τα πάντα όλα!Σβούρα ! Να φανταστείτε οτι φεύγοντας από το hotel ο παρκαδόρος μου είπε να προσέχω πολύ γιατι μόλις είχε βρέξει και γλυστράει !!Θα είχα τα μαυρα μου τα χάλια μάλλον , ήμουν κατάκοπος και από την υπερπροσπάθεια σου λέει ο άνθρωπος πελάτης είναι μην τον χάσουμε Χαμόγελο 6 φορές τελείωσα εκείνο το βράδυ! Έσπασα το ρεκόρ Ντροπή Μεγάλο χαμόγελο

Τρελάθηκα και γω τρελάθηκε και το θηρίο!Αφού προσπαθούσα να μετρήσω τις φορές και είχα χάσει τον μπούσουλα !Ακόμα και όταν έφτασα σπίτι και έκανα μπάνιο προσπαθούσα να θυμηθώ αν είχα ρίξει και έβδομη πιστολιά Γλώσσα


Πιστεύω ότι σε long hour meetings χάνεται το τόπι !!!Μου άρεσε και η ατάκα της σε κάποια στιγμή που της μίλαγα και την ρωτούσα διάφορα γυρνάει και μου λέει "ήρθες για να μιλήσουμε ή για να με γαμήσεις " ε γιαύτο και γω της έδωσα και κτάλαβε Γλώσσα

Ελπίζω να μας έρθει σύντομα αν και αυτή την φορά δεν έρχεται μαζί με την φίλη της την Βανέσσα Λύπη

περίεργο Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
giorgosgiorgos23
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
68
Likes:
21
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού