Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την μικρή, στο τελευταίο τουρ της.Εύκολη επικοινωνία με το πρακτορείο, πολύ καλό ξενοδοχείο στα ορεινά του Κολωνακίου. Στα του αγώνα τώρα, η μικρή είναι σχεδόν όπως στις φωτογραφίες, με σιδεράκια στα δόντια που περιέργως δεν με χάλασαν, με μια ουλή πάνω από το δεξί μάτι-φρύδι, χωρίς όμως να είναι αντιαισθητική.Μικροκαμωμένη, με καλή επιδερμίδα, πήρε αμέσως μπροστά.Δεκτική σε όλα, με σχετικά καλές πρωτοβουλίες στον αγώνα.Την ώρα που με φίλησε βέβαια έκλεισε τα μάτια σαν να ήθελα μα μεταφερ8εί αλλού.Βέβαια το φιλι δεν είχε συνέχεια από μέρους μου μιας και υπήρχε μια υποψία μυρωδιάς από προηγούμενη κατάποση…Βυζάκι μκρό, με ατίθαση ρώγα που σκληραίνει εύκολα και το μικρό νομίζω ότι καυλώνει με την περιποίησή της. Νινάκι, γλυκο,ζουμερό και ευάισθητο με ένα τατού χαμηλά στην κοιλιά.Γέμισε υγρά σχετικά εύκολα, πίπα πολύ καλή με αδιαμαρτύρητη κατάποση, χωρίς να τρέξει να τα αποβάλλει…Όλα τα λεφτά για μένα ήταν στα 4 με εναλλαγές εισόδου νινακι κωλάρακι και απίστευτη θέα στο δωμάτιο με τους καθρέφτες γυρω γύρω.Γενικά ένα meeting που τίμησε τα λεφτά του έντιμα και χωρίς μα και μου…Βέβαια κατά την ταπεινή μου γνώμη κάτι έλειπε για να πέεις ότι ήταν κάτι το φοβερό και τρομερό..Το σώμα της βοηθάει για κάθε είδους πειραματισμούς στάσεων και τρόπων και επειδή δεν λέει όχι, όρεξη να έχετε.Αυτά τα ολίγα από μένα, όπως έχω πολλάκις πεί περι ορέξεως κολοκυθόπιτα..Διαβάστε, δείτε αποφασίστε και ανάλογα πράξτε…Καλό βόλι…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού