Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηταν απωθημένο μου από τότε που ήμουν στο εξωτερικό και ποτέ δεν την πέτυχα σε τουρ ενώ ήμουν εδώ. Πήγα αρκετά προβληματισμένος από τα σχόλια ευχαριστώ παλιό μέλος για τον χρόνο που αφιέρωσε να με απαντήσει και τον ζάλισα στις ερωτήσεις. Εύκολη και καλή η επικοινωνία ξενοδοχείο στο κέντρο. Είναι όμορφη και σε ηλικία που προτιμώ ανάμεσα 25 και 30 ίσως λίγο πιο κοντή για τα γούστα μου αλλά με καλό αδύνατο σώμα και καλά φτιαγμένα βυζιά. Εγώ την βρήκα συμπαθητική και με καλή διάθεση. Τα φιλιά και το στοματικό ήταν αρκετά καλά και το σεξ απολαυστικό και πέρασα πολύ ωραία. Δεν ζήτησα κάτι σε PSE δεν είμαι άλλωστε αυτού του στυλ και το cim που ζήτησα το δέχτηκε ευχαρίστως. Για το GFE που ήθελα ήταν πολύ καλή. Τα 300 είναι πολλά λεφτά και δεν ξέρω αν θα την ξαναδώ αλλά από την άλλη δεν είναι και έξω από την αγορά. Δεν έχω μεγάλη πείρα σε σίτι τουρς αλλά από γραφείο που έχω πάρει τελευταία με 250 η κοπέλα για το cim με ζήτησε έξτρα 50 οπότε το σύνολο είναι στα ίδια επίπεδα με αυτά που κυκλοφορούν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 13, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού