Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 7 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πέρασμα από Θεσσαλονίκη για δουλειές και λίγες κοπέλες για κάτι να κάνεις.Τελικά κατέληξα στην Αbelia η οποία ήταν αποτυχημένη επιλογή.Εμφάνιση αρκετά καλή κυρίως στο βυζί που είναι τρομερά καλό στητό και φυσικό.Σώμα επίσης καλό.Φάτσα εκεί χαλά αρκετά που θυμίζει άλλο ένα ρουμανοφυφτάκι του 50 ρικου.
Μηχανική συμπεριφορά του στυλ γεια τι κάνεις από εκεί είναι το μπάνιο.Πίπα χάλια κλασσική αερόπιπα που δεν κάνει προσπάθεια για κάτι παραπάνω κρίμα γιατί οι Ρουμάνες γενικά κάνουν καλές πίπες.Γενικά βαριόταν τη ζωή της.Κολλημμένη συνέχεια στο κινητό γιατί έχει γκόμενο αποκτήσει Θεσσαλονικιό και τον νου της την είχε εκεί.Στα διαδικαστικά είπαμε να κάνουμε και καμιά στάση.Αρκετό λιπαντικό.Φοράω καπότα η οποία με τρια μπασίματα μέσα στην Abelia ντράπηκε τόσο πολύ που έμπαινε εκεί μέσα και κοκκίνησε.Το βλέπω και της κάνω καλά έχεις περίοδο?Μου το έπαιζε τρελή πως δεν καταλάβαινε αφού σταμάτησα και της έριξα χέσιμο για αυτήν την συμπεριφορά μου απαντά να ξέρεις την προηγούμενη εβδομάδα δούλευα Αθήνα κι ήμουν με περίοδο και είμαι στα τελειώματα.Αν έχεις περίοδο μην ξεκινάς καθόλου να έρθεις Ελλάδα.Μα μετά έχουμε Χριστούγενα και δεν θα δουλεύω (ωραία απάντηση) Ήταν να πάει με την Blanche Τουρκία αλλά λόγο γκομενι-κού λόγου είπε στο πρακτορείο εγώ πάω Θεσσαλονίκη.
Σηκώθηκα κι έφυγα με πολύ τσαντίλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 13, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού