Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
αν και βλέπω ότι ο fantom 12 ήθελε να κάνει το τελευταίο σχόλιο για τη giselle θα ήθελα και εγώ να πω την προσωπική μου εμπειρία. ραντεβού εύκολα στο χώρο της παρασκευή βράδυ.χτυπάω την πόρτα και μου ανοίγει ένας μούναρος δύο μέτρα αλλά ψυχρός ρε παιδί μου. με έβλεπε και δεν μιλούσε. τέλος πάντων μπανάκι και προκαταρκτικά( φιλί με γλώσσα δεν μου έδωσε και το απέφευγε συστηματικά). η πίπα της δεν με ξετρέλλανε το μουνάκι της όμως ήταν τρομερό και όσο εγώ το έγλυφα το περιποιούταν και ο φίλος της.μετά από αρκετές εναλλαγές τελείωμα στο στοματάκι της όπου τα ρούφηξε όλα και εν συνεχεία τα έφτυσε με τρόπο. 2ος γύρος μετά από κουβεντούλα. πολύ ωραία με αυτή από πάνω αλλά η στάση της στα 4 ήταν αυτή που με ξετρέλλανε.τελείωμα και μασαζάκι πολύ καλό και πάλι κουβεντούλα. έξυπνη κοπέλα με αρκετές ανησυχίες. μού είπε και εμένα ότι σε 2 ημέρες θα έφευγε από την ελλάδα με σκοπό να μην ξαναασχοληθεί με την συγκεκριμένη δουλειά. όποτε περνούσε από τον καθρέπτη κοιταζότανε και συνεχώς έβλεπε ατέλειες στο σώμα τηςΧμμμ;
της λέω μουνάρα μου μην στεναχωριέσαι και έλα να μου τον γλύψεις μήπως και μου σηκωθεί(ως παντρεμένος είχα ξεχάσει πως γίνεται να σου σηκωθεί 3 φορές σε μιάμισυ ώρα). τελευταίος γύρος με αυτήν να με τσιμπουκώνει και εγώ να βλέπω τον εαυτό μου στον καθρέπτη. κατάθεση ενώ την έπαιρνα στα 4.
τέλος πάντων η ουσία είναι ότι όταν έφυγα από το δωμάτιο δεν είχα την αίσθηση ότι ήμουν στα ουράνια όπως περιγράφουν πολλοί από εδώ. μπορεί να φταίω και εγώ δεν ξέρω. τελειώνοντας θέλω να ευχαριστήσω όσους με βοήθησαν την προηγούμενη εβδομάδα να βγάλω άκρη με το χάος που επικρατεί στην αγορά των ct
άντε και καλή συνεχεια. εγώ σαν επαρχιώτης θα σας παρακολουθώ και όποτε ανεβαίνω αθήνα θα ακούω την άποψη σας για τις επόμενες καταθέσεις μου.
ΥΓ η βαθμολογία στην εμφάνιση θα ήταν 10 με τόνο αλλά δεν με αφήνει το σύστημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 10, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
6 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
17
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού