Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ραντεβουδακι σε πολυ καλο ξενοδοχειο στη πολη μας...med H ΜΕΤ τελοσπαντων μικρη σημασια εχει!!!προτιμησα ΑΛΜΑ μιας κ ντονα εχω επισκεφτει ξανα στο παρελθον ηδη 2 φορες σε αθηνα μενοντας πολυ ευχαριστημενος αλλα ηθελα κατι καινουργιο.η αλμα ειναι νεα στη δουλεια..ο σκοπος της ειναι να βγαλει λεφτα κ να γινει σουπερ ονομα στο χωρο της υποκριτικης των πορνο..και θα κανει τα παντα γιαυτο..μου εξηγησε πως στην αρχη ηταν απογοητευμενη που δεν ειχε δουλεια κ απλα περιμενε να της δωθει η ευκαιρια να να αποδειξει οτι αξιζει κ μαλιστα αξιζει πολυ!!!ενα μικρο καυλακι το πολυ 22 χρονων οχι πολυ ψηλη κατι που μου αρεσε γιατι ειμαι εγω πολυ ψηλος κ μου αρεσουν τα κοντοπουτανα, με εντονες ρωγες που καυλωνουν αν ασχοληθεις οπως πρεπει.στα συν οτι ειναι πεντακαθαρη.φοβερη συμμετοχη στο γαμησι με πολυ ομορφες κραυγουλες.πολυ καλη πιπα!!!σιγουρα οχι τοοοοσο καλη οσο της κολλητης της ντονας (που ακουγοτανε απο παραδιπλανο δωματιο να κσεκολιαζεται) αλλα προσπαθεια που σε αφηνει σιγουρα ευχαριστημενο.διαφορες εναλαγες στασεων χωρις να πει οχι πουθενα..φοβερη αισθηση αφης του δερματος της κ του στηθους ειδικα που παροτι δεν ειναι τεραστιο σου αφηνει πολυ καλη αισθηση.εμεινα απολυτα ευχαριστημενος κ ελπιζω να μας στελνουν στη πολη μουνακια σαν αυτη κ τη ντονα που αξιζει οντος να επισκεφτετε καποιος του αθληματος!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 02, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού