Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ας ξεκινήσω με τα τετριμένα(αφού διαβάζουν και αρκετοί νέοι στο σπορ).Με δύο sms κανονίστηκε το ραντεβού στο καλύτερο κατα την αποψή μου ξενοδοχείο της πόλης.Κανένα πρόβλημα στην είσοδο,κατευθείαν στο ασανσέρ και στο δωμάτιο χωρίς να με ενοχλήσει κανείς.

Η πιτσιρίκα(24 Μαιών παρακαλώ) με υποδέχθηκε με ωραίο φόρεμα και άσπρες ψιλοτάκουνες γόβες.Θα έλεγα ότι στις φωτογραφίες που έχει στο σαιτ δεν σου γεμίζει το μάτι γιατί από κοντά είναι πολύ πιο όμορφη και γλυκειά.Καλά αγγλικά και καλή στο social time.Δημοσιογράφος μου δήλωσε μόνο που είδε ότι δεν περπατάει η δουλειά και το έχει γυρίσει σε τσόντες και σε city tours(με την άδεια από τον γκόμενο της από όσο μου είπεΜεγάλο χαμόγελο)

Μέτριο ανάστημα θα έλεγα,σώμα πραγματικά αψεγάδιαστο με μεταξένια επιδερμίδα και σφιχτό κορμάκι αφού είναι φαν της γυμναστικής,πολύ περιποιημένα άνω και κάτω άκρα(γουστάρει τρελά παιχνίδια με τα ποδαράκια της) μάταρες καταπράσινες και ωραίο κωλαράκι.Μειονέκτημα το μικρό βυζάκι αλλά με ωραίες ρώγες που σε χρόνο dt γίνονται πέτρα.

Στα της πράξης τώρα ενώ κυλούσε ωραία και χαλάρα η συζήτηση και γενικά το meeting ξεκινούσε με μια GFE της ορμάω και αρχίζουν τα φιλιά να δω πώς θα αντιδράσει.Η μικρή δεν μάσησε και ξεκίνησε φιλιά κάργα DFK και λέω εντάξει φιλάει καλά αλλά για να δούμε και παρακάτω τι κάνει.Με το που αρχίζω να την περιποιούμαι στην μοσχομυριστικό μουνάκι της μου αρπάζει το κεφάλι και με σπρώχνει με όλη την δύναμη της.Καλά-καλά δεν μπορούσα να πάρω ανάσα,υπόψιν η νεανίδα υγραίνεται αμέσως και φουλ και ξέρει να το ανταποδίδει.Δέχεται ευχαρίστως δάχτυλα(πολλά!!!) και μπρος και πίσω.Αμέσως μου αρπάζει το πουλί και ξεκινάει μια δυνατή(στα όρια της άγριας) πίπα όπου πραγματικά το κατέχει άριστα και δικαιώνει την καλή ρουμάνικη σχολή.Τι γουστάρεις?Deep throat κάργα?Το έχει.Φτυσίματα?Πάρε να έχεις.Με χέρια ή χωρίς χέρια?Εύκολα.Περιποίηση στα αρχίδια και καραμέλωμα?Τα κάνει όλα και τα κάνει καλά!!!
Λόγω αναστήματος είναι σβούρα στο κρεβάτι,στήνεται φοβερά χωρίς να κλέβει.Ευχαριστήθηκα ιεραποστολικό μιας και έχει φοβερη ευλυγισία(aerobic γαρ)με την καργιόλα να σε προκαλεί να την πηδάς όσο πιο δυνατά μπορείς.Ωραιο στήσιμο και φοβερό γαμήσι κάνει σε doggie style και γουστάρει σκαμπίλια κάργα.
Για να πω την αλήθεια αν την επισκεφθεί κάποιος θα έλεγα ότι είναι must να δοκιμάσει και το κουλούρι ώστε να παρει το 100% από την κοπέλα.Δεν μασάει και η τρύπα της φαίνεται ότι είναι καλά δουλεμένη

Οπως έγραψε και πιο κάτω ο συνάδελφος alexm4n η κοπέλα ψοφάει για πούτσο.Ενώ στην αρχή σου δίνει την εντύπωση της γλυκειάς κοπέλας με το που βλέπει πούτσο λες και πατάει κάποιος ένα κουμπί και ξαφνικά αλλάζει το βλέμμα της και τρελένεται από ένα συνδυασμό καύλας και πρόστυχης τσαχπινιάς.Από τα καλύτερα τεμάχια που έχουν απισκεφθεί την πόλη μας και πραγματικά αξίζει να περάσει κάποιος μια βόλτα.Η κοπέλα τιμά και το τελευταίο σεντ που παίρνει και σου προσφέρει ένα κορυφαίο σέρβις.
Προσωπικά για εμένα μπαίνει στην κορυφαία λίστα και συγκεκριμένα κατακτά μία από τις τοπ θέσεις.Στο χώρο λίγες είναι αυτές που μπορούν κατά την γνώμη μου να έχουν τον τίτλο ''Σκυλί του πολέμου'' και η Alma είναι μία από αυτές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού