Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
γεια σας παλικαρια ...εγω θα σας πω πως η κοπελα ειναι καλυτερη απο οποιαδιποτε αλλη εχει περασει απο την πολη μας και σαφως απο αυτες που εχω παει εγω φυσικα και εχω δει ...
δυστυχως θα φυγει την κυριακη και δεν ξερω ποτε θα ξαναερθει βεβαια θα υπαρξει εποικοινωνια για το ποτε θα ειναι στην πολη μας αλλα και οχι μονο..τελος παντων αυτα ειναι για τον καθενα ξεχωριστα ομως και οπως ειχα γραψει και πιο παλια για τις κριτικες πρεπει να ημαστε αντικειμενικη και οχι με το πως περναει ο καθενας μας γιατι ειπαμε αλλη συμπεριφορα θα εχω εγω αλλη καποιος αλλος εξαρταται το πως συμπεριφερομαστε και τι βγαζουμε απεναντι στις κοπελες αυτες..λοιπον
απο παρουσια εξωτερικη εμφανιση το κοριτσι ειναι ενα θαυμα στην κυριολεξια αψεγαδιαστο κορμι,προσωπο,ματαρες,χειλαρες,καθαρη,ευγενικη,και πολλα αλλα ..το μονο μειον ειναι το μικρο βυζι της αλλα ειπαμε αυτο εμενα δεν με εννοχλει..
κατα τα υπολοιπα λοιπον στο κρεβατι πολυ καυλα με κινησεις τρελλες και το βλεμα της ολο πουτανια οπως και στις ταινιες της..παιδια ειναι πολυ καλη επιλογη τρεχατε να προλαβετε πριν φυγει και θα με θυμηθειτε
α οσο για την φιλη της την ντονα ειναι κανα 2 δωματια πιο περα και με ρωτησε γιατι προτιμησα αυτη και οχι την ντονα που ειναι πιο γνωστη μου ειπε και η απαντηση μου ...ηταν οτι αν ειναι να πηδαμε καθε φορα τις ιδιες και να της πληρωνουμε τοτε καλα ειμαι και με την γυναικα μου και χωρις λεφτα ασχετα αν πληρωνουμε αλλα εμεις οι παντρεμενοι .
η αλμα η αλλιως οανα το πραγματικο ονομα της ειναι 23 χρονων και μενει βουδαπεστη,εχει κανει καμια 10 αρια ταινιες αλλα μονο η δυο ειναι διαθεσιμες θα υπαρξει και συνεχεια την οποια θα με ενημερωσει για τα παντα..αυτα συμπολιτες μου και ελληναρες ελπιζω και εγω να βοηθησα με τα δικα μου ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
extreemplatinum
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
20
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού