Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας διαβάσει αρκετές κριτικές σχετικά με την Ivanka αποφάσισα να δοκιμάσω και εγώ την εν λόγω κυρία. Αποτέλεσμα: Ένα διωράκι στον Παράδεισο που θα μου μείνει αξέχαστο! Με το που άνοιξε την πόρτα του δωματίου της, στο γνωστό πλέον ξενοδοχείο, είχα τη βεβαιότητα ότι έκανα διάνα! Πρόκειται για πολύ όμορφη γυναίκα (ομορφότερη από τις φωτογραφίες της στο site) με εξαιρετικό σώμα, πολύ καλόγουστο ντύσιμο (μαύρο φόρεμα) και συμπεριφορά που σε κάνει να νομίζεις ότι γνωρίζεστε χρόνια! Φωνή λεπτή, νεανική και καυλιάρικη. Δε γνωρίζω πόσο χρονών είναι αλλά για μένα αυτό δεν έχει καμμία σημασία. Τι να πρωτοθυμηθώ; Πίπα εξαιρετική, πήδημα σε διάφορες στάσεις και αλλαγές στους κατάλληλους χρόνους. Έχω να προσθέσω ότι αν είσαι περιποιητικός μαζί της, σου το ανταποδίδει σε υπερθετικό βαθμό. Είναι η γυναίκα που χαλαρά μπορεί να κάνει τους περισσότερους πελάτες της να την ερωτευτούν!
Ως προς τις τιμές, γενικά το πρακτορείο τις έχει πολύ ψηλά. Όμως φεύγοντας από το δωμάτιό της αυτό ούτε καν το σκεφτόμουνα, πράγμα που σημαίνει πολύ απλά ότι αξίξει οπωσδήποτε τα λεφτά της. Μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι για μένα είναι η κορυφαία στο είδος της και σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανά, είτε μόνη της είτε ντουέτο με τη φίλη της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 26, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
THE TALISMAN
Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
2
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού