Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αγαπητοί φίλοι,

Μετά από πολύμηνη απουσία από τα "τεραίν" αποφάσισα να επιστρέψω.
Έτσι συνάντησα μια κοπέλλα που είχα βάλει στο μάτι από πέρυσι, και η οποία είναι στο targe group μου, αφού έχω "κατηγορηθεί" ότι προτιμάω τις ξανθιές.

Για να ξεκινήσω, θα ήθελα να πω ότι η κοπέλλα είναι ακριβώς αυτή που βλέπετε στις τελευταίες φωτογραφίες που ανάρτησε. Με κέρδισε από την αρχή που κατέβηκε να με παραλάβει, λόγω του γλυκού χαμόγελου και των υπέροχων
πράσινων-γκρι ματιών της. Σπάει γρήγορα τον πάγο και είναι ευγενική και πρόσχαρη. Συν τοις άλλοις είναι και καλλιεργημένη αρκετά, με μέτρια Αγγλικά μεν, αλλά με θέληση να επικοινωνήσει μαζί σου δε.

Σώμα πολύ καλό με σιλικονούχα στήθη τα οποία στην αφή είναι αρκετά καλά (αν και μικρά σημάδια από τις ουλές είναι εμφανή). Δίνει πολύ ωραία φιλιά και πολύ καλό στοματικό χωρίς χέρια.
Της αρέσουν πολύ τα χάδια και απολαμβάνει να την περιποιούνται, πράγμα που είναι εμφανές, από την διάθεση της να ανταποδώσει. Στο σεξ είναι αρκετά έμπειρη, ενεργητική και δείχνει αρκετά ανθεκτική. Εγώ είμαι λάτρης του GFE, οπότε και η κοπέλλα μου φέρθηκε ανάλογα

Θα σας έλεγα να μην την χάσετε, αφού η απόδοσή της είναι σε αρκετά υψηλό επίπεδο

Εν κατακλείδι και για να διακαιλογήσω τον τίτλο της κριτικής μου, δεν είμαι σίγουρος αν θα τη ξανασυναντήσω, γιατί ενώ συνέτρεχαν όλες οι προϋποθέσεις για ένα απόλυτα επιτυχημένο meeting, εγώ δυστυχώς "ήμουν αλλού" με απόδοση πολύ κάτω του μετρίου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 28, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
gismo1972
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.418
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού