Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αλέξανδρος εγώ ,Αλεξάνδρα εκείνη μπλέξαμε στους Αλέξηδες.Είδα τις φωτογραφίες και μου έκανε κλικ αυτό το καβλάκι!
Ανοίγει η πόρτα και βλέπω την κοπέλα ακριβώς των φωτογραφιών.Φορούσε ένα ημιδιάφανο μαύρο σέξυ φορεματάκι.Στρίγκακι μαύρο δαντελωτό με φιογκάκι πίσω.Βυζάκια φυσικά σαν μια μικρής κοπελίτσας που έδεναν με το υπόλοιπο σώμα.Κωλαράκι ωραίο τουρλωτό.Δερματάκι λευκό και απαλό.Σκουλαρίκι στον αφαλό και μοσχομύριστο μουνάκι με ωραίο τριγωνάκι από πάνω για ατελείωτο γλύψιμο.
Καλή κουβεντούλα πρόστυχα λάγνα βλεματάκια και καλά πειράγματα.Τελικά βρεθήκαμε να χαμουρευόμστε φιλιά παθιάρικα με πολύ γλώσσα και τρίψιμο παντού ώσπου με γδύνει και αρχίζει ένα πολύ καλό μπουκιτσί βαθύ και υγρό τα όρθια στα πλάγια πάνω κάτω αριστερά κι εκείνη να οδηγεί.Περιποίηση από μένα αρκετή ώρα ώσπου τελειώνει για πρώτη φορά.Φορώ σκουφάκι κι εκεί αρχίζει το πάρτυ.Γίναμε τόσο μούσκεμα κι οι δύο που δεν λέγεται.Πολύ ιδρώτας.Στήνεται πολύ καλά για πλήρη διείσδυση και κουνιέται αρμονικά με τις δικές μου κινήσεις.Την είχα πάνω στο κρεββάτι και βάζει τον κορμό της πάνω στο κεφαλάρι με ανοιχτά χέρια και να βαρά κατα διαστήματα τα κωλομέρια της.Εγώ από πίσω της να πηδώ και να με σπρώχνει από πίσω να εισέρχομαι πιο δυνατά και βαθιά.Σε κάποια φάση μου κάνει
" I am naughty girl lets go to bathroom"
σηκωνόμαστε και πάμε μέσα στο μπάνιο.Στηρίζει τα χέρια της πάνω στο νιπτήρα και τουρλώνει την κωλάρα της έχω θέα αυτό το ροζουλί μουνάκι της.Σάλιωμα με τη γλώσσα μου και ξεκίνημα πάλι.Δυνατές καλές κραυγούλες και να με κοιτάζει στον καθρέπτη.Να πιάνω τα ξανθά της μαλλιά με το ένα χέρι και με το άλλο να κρατώ το ένα της κωλομέρι κι αυτή να με κοιτάζει στον καθρέπτη την ώρα που την πηδώ.Σε κάποια φάση ανέβασε και το ένα της πόδι πάνω στον πάγκο του νιπτήρα.Ε δεν άντεξα άλλο και άδειασα εκεί.Είχαμε λίγο χρόνο ακόμα και την παίρνω πάνω στο κρεββάτι και της κάνω ένα δεύτερο γύρο περιποίησης και τελείωσε ξανά.Τελικά πάλι έχασα στο σκορ με 2-1 χαχαχα.
Θα μπορούσα να πω ότι το ευχαριστήθηκα για τα καλά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
62
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού