Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αντριάνα ή Γκάμπριελ από Λιθουανία, 21 ετών και φαίνεται, την συνάντησα σε 4στερο ξενοδοχείο, καθαρό, λιτό και άνετο δωμάτιο με μικρό αλλά βολικό μπάνιο. Πρόσωπο ότι βλέπετε στις φωτό, χωρίς γωνίες και ωραίο χαμόγελο χωρίς ίχνος πονηριάς ή προστυχιάς. Αυτή η αθωώτητα σε άλλους αρέσει και σε άλλους που είναι πιο "μπασμένοι" όχι. Σώμα γύρω στα 1,70-75 όχι παραπάνω, χωρίς λίπος, βυζί 2αρι φυσικό με ωραίες ρώγες, στομάχι πλάκα, κώλος στρογγυλός, στητός και όμορφος, πόδια γυμνασμένα και μουνάκι καλοσχηματισμένο και σφιχτό. Το πλην ήταν ότι ήταν λίγο αξύριστη στην γύρω περιοχή και αυτό όμως το ήξερα, με είχε ενημερώσει διότι είχαν χαθεί τα μπαγκάζια της στο αεροδρόμιο. Όπως καταλαβαίνεται ήμουν το 1ο ραντεβού και η κορασίδα είχε μονάχα ότι φορούσε...μπήκα στο μπάνιο και για πρώτη φορά αισθάνθηκα ότι είμαι στο μπάνιο μου, δεν υπήρχε ίχνος καλλυντικών και κάθε είδους παπαριά που βλέπουμε στα μπάνια τους και μας κάνουν να ανατριχιάζουμε και συγχρόνως ευτυχισμένους που γεννηθήκαμε αρσενικά. Στο σέρβις κανονική "δούλα". Αυτό έχει τα αρνητικά του και τα θετικά του. Δεν μου αρνήθηκε τίποτα, έκανα ότι ήθελα και όπως το ήθελα όταν το ήθελα, αλλά χωρίς πρωτοβουλίες από αυτήν. Αυτό διορθώνεται όμως, αρκεί να έχετε την διάθεση και τον χρόνο να την αφήσετε να κάνει τα δικά της, αρκεί βέβαια να την καθοδηγήτε. Πίπα καλή, με χέρια αν γουστάρετε, θέλει καθοδήγηση στο πως γουστάρετε να σας τον γλύφει, μην ντρέπεστε να της μιλάτε, είναι έξυπνη και φιλότιμη και "εκτελεί" τις οδηγιές όσον τον δυνατόν καλύτερα. Γλωσσόφιλα βαθιά με πολύ χρήση γλώσσας από μέρους της και όμορφα και γεμάτα χείλη...νομίζω το καλύτερο "όπλο" της, σε ανεβάζει για τα συνεχίσετε τα περαιτέρω. Στο σεξ δεν λέει σε τίποτα όχι, λόγω σωματότυπου κάνετε "παιχνίδι" σε όλες τις στάσεις, αν την σφυροκοπήσετε αντέχει και αρχίζει να βογγάει και ανεβάζει στροφές, πιάνοντας σεντόνια μαξιλάρια και ότι άλλο βρει για να εκτονώσει την ένταση. Είναι GFE γκομενάκι που γουστάρει φιλιά και αγκαλιές, άρα οι στάσεις που ευνοούν αυτά, είναι τα καλύτερά της και από τις εκφράσεις ικανοποίησης της θα αποζιμοιωθείτε και εσείς. Είπαμε, καλό το γαμήσι αλλά θέλει και εγκεφαλικά ερεθίσματα για να "ικανοποιηθείς" όσον τον δυνατόν καλύτερα. Άναλ κάνει υπό προυποθέσεις(αν είστε καλά παιδιάΣπασίκλας). Τρύπα σφιχτή, αλλά δεν πήρα αφού όπως προείπα, ήταν "απροετοίμαστη". Αγγλικά καλά, μπορείτε να συζητήσετε μαζί της άνετα, χαμογελαστή αλλά σίγουρα "πουτάνα" δεν είναι...αυτό τα λέει όλα. Αν είσαστε ο γκόμενος είμαι σίγουρος ότι θα περνάς καταπληκτικά μαζί της. Όποιος πληρώνει για να βρει την προστυχιά που του προσφέρει η καθαρόαιμη πουτάνα....η Αντριάνα δεν κάνει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 08, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Geopa
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
39
Πόντοι:
1.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού